MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Czy sa jakies dzieci ktore NIE CHORUJĄ???
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: aga 11.02.2011 11:56  
Czy sa jakies dzieci ktore NIE CHORUJĄ???
albo chorują coraz mniej?? moja corka ma 2 lata i 9 m-cy kariera przedszkolaka dopiero przed nia, ale chodzi troche do klubu malucha i niestety choruje. Chcialabym przeczytac chociaz troche posytywnych wpisow :-)
wyślij odpowiedź

Autor: aga 11.02.2011 20:59  
trudno powiedzieć
Mój synek ma obecni 4,5 roku. Od września uczęszcza do przedszkola. Schemat wyglądał tak: tydzień, półtora w przedszkolu - tydzień, półtora w domu. Ostatnio było lepiej, bo już w przedszkolu 3,5 tygodnia, ale wczoraj przyniósł katar i znowu w domu. Widzę tylko, że kolejne choroby łatwiej chyba znosi.
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 15.02.2011 11:21  
do aga
moj synek nie chorował i nie choruje. ma teraz prawie 4 lata. Kilka razy przyniósł rota do domu (ni był szcepiony) i ze 2-3 razy goraczke 3 dniową. To wszystko w zasadzie. Ale miał tak odkąd był malutki. jesli dziecko jest chorowite to nie ma co sie oszukiwac, przedszkole czy żłobek tylko ten stan pogorszą ale jesli był okazem zdrowia to jest duza szansa że tak pozstanie.
wyślij odpowiedź

Autor: aga 15.02.2011 18:02  
Odp:do aga
Ale moja corka nie byla chorowita przez pierwsze 2,5 roku - byla okazem zdrowia, codzienne spacery, kontakty z dziecmi - nic n aniej nie robilo wrazenia - ale teraz zaczelo sie na dobre i nie wiem co jest grane, jak jej moge pomoc, nie moge patrzec jak chodzi z permanentnym gilem u nosa, na granicy choroby - zdrowia. ani nie jest do konca zdrowa,ani jakas bardzo chora - tak czy owak nie wyobrazam sobie jej kariery w przedszkolu w takiej sytuacji. Martwi mnie to bardzo.
wyślij odpowiedź

Autor: też aga :) 15.02.2011 22:10  
odp.
Moja córka praktycznie nie chorowała dopóki nie poszła do przedszkola. Pierwsze pół roku w przedszkolu wyglądało właśnie tak: tydzień przedszkola-tydzień lub dłużej w domu i tak w kółko.
Teraz poszła do drugiej grupy. Owszem kaszel zaczął się już 3 dnia i trwał do połowy grudnia, ale osłuchowo i ogólnie ok i normalnie chodziła do przedszkola. Kilka razy na parę dni została raptem w domu.
teraz epidemia w przedszkolu a moja nic. Jeden wieczór wymioty i następny dzień brykała normalnie.
Uodparniają się w końcu dzieciaki, ale fakt że początek zwykle cięzki. I ponoć przez cały sezon przedszkolny może być kaszel i katar -taki urok wg pediatrów...
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####    #####  
  #   #    ##    #     #  #     # 
 #     #  # #    #     #  #     # 
 #     #    #     #####    ###### 
 #     #    #    #     #        # 
  #   #     #    #     #  #     #