MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Zakatarzony powinien siedzieć w domu!!!
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: lily 08.09.2010 14:40  
Zakatarzony powinien siedzieć w domu!!!
Syn ma alergie, dlatego katar i kaszel są u nas na porządku dziennym. Jednak synek radzi sobie jak może sam wyciera nos. Mimo, że zawsze informuje Panie przedszkolanki, że małemu znowu jest gorzej i ma katar( którym nikogo nie zarazi) panie mówią mu: "ty zakatarzony powinieneś sidzieć w domu" synek przychodzi i mówi mi, że nie może chodzić do przedszkola bo pani powiedziała mu, że ma katar. Wtedy ja idę do przedszkola i mówię, że to alergia. I tak w kółko one swoje ja swoje. Jestem juz tym trochę umęczona. Jestem w domu i nigdy nie posyłam go do przedszkola gdy jest przeziębiony. Chciałabym by nie miał alergii, ale skoro ma to staram się mu zapewnić normalne życie. Mam go zamknąć w domu. Może powinnam przynieść zaświadczenie od naszego alergologa, by w końcu dały mu spokój?
wyślij odpowiedź

Autor: Wiktoria 08.09.2010 15:24  
z jednej stony maja racje...
widzisz nie kazdy tak to rozumie jak ty.
Ma alergie i kaszel i katar na porzadku dziennym, tak napisalas, ale musisz sie liczyc z tym ze przedszkole nie jest dla jednego dziecka tylko dla kilkunastu dzieci i moze poprostu inni rodzice obawiaja sie tego ze twoje dziecko chodzi z katarem do przedszkola.Innym rodzicom jest bardzo trudno zrozumiec ze dziecko ma alergie i katarem nikogo nie zarazi.Trudno mi okreslic sytuacje ale rozumiem twoj problem, poniewaz sama mam alergie i wiem jak to jest.
Ale uwazam ze rzeczywiscie powinnas przyniesc takie zaswiadczenie i przedstawic w przedszkolu.Zawsze to co na "papierku" inaczej traktuja niz to co sie "mowi".
wyślij odpowiedź

Autor: mama alergika 09.09.2010 14:41  
alergik w przedszkolu
Oczywiście, że należy przedłożyć w przedszkolu zaświadczenie od alergologa.
A swoją drogą jeśli syn ma ciągle katar, to znaczy, że ma źle dobrane leki przeciwalergiczne.
Też mam w domu alergika ale po przeróżnych kombinacjach trafiliśmy na dobrego lekarza i na właściwie dobrane leki.
Przecież dla dziecka życie z wiecznym katarem to też marny komfort.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #######   #####  
  ##    #     #  #    #   #     # 
 # #    #            #    #     # 
   #    ######      #      ###### 
   #    #     #    #            # 
   #    #     #    #      #     #