MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > 2 letni syn nie chce wychodzić domu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Kasia 15.09.2009 15:09  
2 letni syn nie chce wychodzić domu
Witam serdecznie,mam pytanie,,,,moj 2letni syn nie chce wychodzic z domu,caly czas mowi do domku i do domku,jak juz uda mi sie z nim gdzies wyjsc to po jakims czasie znowu mowi ze chce do domku,,prosze powiedzcie mi czy to normalne?nie mam pojecia czemu tak sie zachowuje,jesttak od 2tygpozdrawaim i czekam na odp
wyślij odpowiedź

Autor: ania 16.09.2009 07:46  
>>>>
Mój synek w lipcu skończył 2 lata i powtarza od jakiegoś czasu to samo, ale ja nie łączę tego z niechęcią do wychodzenia, tylko wręcz odwrotnie. Gdy się gdzieś wybieramy on mówi "do domu" i to niezależnie czy idziemy do żłobka, babci, czy wracamy do domu, on mówi to samo. Moim zdaniem to jest chęć zakomunikowania, że jest świadomy, że zmieniamy miejsca pobytu i tyle.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 16.09.2009 09:49  
Odp:>>>>do Ani
witam czy pani synek rowniez przy tym jak mowi do domku robi smutna minke czasem placze i ucieka??
wyślij odpowiedź

Autor: ania 16.09.2009 15:30  
>>
nie, nie płacze, czasami jednak buntuje się przed ubieraniem, np. zabieram go ze żłobka lub od dziadków, on krzyczy do domu, ale jak przychodzi moment ubierania butów czy swetra to się złości, nie chce się ubierać, tak jakby chciał zostać, ale sądzę, że to normalne zachowanie 2-latka chcącego zademonstrować, że ma własne zdanie.
Kasiu - nie przejmuj się, to może być zwykły bunt 2-latka i tyle,
pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 16.09.2009 16:21  
Odp:>>Ani
ja juz nie wim co myslec,,,mieszkamy w uk obecnie i wracamy do polski za miesiac moze on przezywa to ze zmieni sie jego zycie,,,nie wiem poprstu nie umiem sobie z tym poradzic,,,dziekuje Aniu
wyślij odpowiedź

Autor: c.monika 02.04.2010 21:35  
w moim prezypadku to histeria
witam wkońcu znalazłam kogoś z podobnym problemem,moj syn także ma dwa lata,i od kilku miesięcy codziennie staczam walki o to by ubrał się w dzienne ciuszki,gdy wychodzimy to jest szał,mały wrzeszczy pręży się w każdą strone po czym rzuca się na podłoge,zaznaczam że wychodzimy codziennie o tych samych porach,zawsze jest o tym uprzedzany np jakby cos innego zaczoł robić.na klatce ryk,dopiero po chwili na dworzu spokój jakby nic się nie stało i nie było całej afery,i to nie zależnie gdzie idziemy czy na podwórko czy do sklepu czy też do przedszkola,zawsze przed wyjściem,to dziwne bo jak można nie chcieć iść np na rower?albo na plac zabaw,czasami jak mówie idziemy do dzieci bawic sie robić baby to wyk że mam iśc sama a on w domu,
pomóżcie bo już ręce opadają,jak uteperować tego złośnika
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####    #####    #####  
  ##    #     #  #     #  #     # 
 # #          #  #        #     # 
   #     #####   ######    #####  
   #    #        #     #  #     #