MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > nieprzyjęty do przedszkola
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Beata zach 23.05.2009 17:35  
nieprzyjęty do przedszkola
otóż mam taki problem, mój synek 4 lata chodzi w tym roku do przedszkola, niedawno wypełniłam deklaracje o to aby chodził tam przez następny rok ku mojemu zdziwieniu oyrzymałam informację ze niestety od wrzesnia mój syn tam iść nie może bo ja nie pracuje i na jego miejsce przyjeto inne dzieci, chociaż na zebraniu zapewniano mnie że dzieci kture już chodzą do przedszkola beda na pewno przyjęte, bo nie można dziecku przerwać edukacji. a tu taki numer. prosze o poradę co mogę zrobic z tą sytuacją
wyślij odpowiedź

Autor: Agnieszka 23.05.2009 20:11  
Odp:nieprzyjęty do przedszkola
No cóż pewnie niewiele, niestety. Zawsze pozostaje możliwość złożenia odwołania, ale pewnie tez to nie wiele da. Cóż taka jest nasza rzeczywistość - za mało przedszkoli, tylko po co te idiotyczne reklamy w telewizji, żeby dać dziecku szansę i zapisać go do przedszkola. Zamiast wydawać te pieniądze na spoty w telewizji mogli by założyć za nie nie jedno przedszkole. Dzieci kobiet niepracujących zawsze są pokrzywdzone, tylko jak kobieta ma znaleźć pracę skoro nie ma kto dzieckiem się zająć. Nie wszyscy maja chętnych dziadków do pomocy przy wnukach czy pieniędzy na zatrudnienie opiekunki czy prywatne przedszkole.
wyślij odpowiedź

Autor: beata zach 23.05.2009 20:55  
Odp:Odp:nieprzyjęty do przedszkola
no własnie, ja nie moge isc do pracy bo oprucz synka mam w domu jeszcze roczne dziecko. Boli mnie najgorzej to ze synek przez rok chodził do przedszkola, nawiązał przyjażn z niektórymi dziecmi, uczęszcza na język angielski, bardzo chetnie tam chodzi i chce chodzić nadal, jak ja mam mu teraz powiedziec ze już nie ma tam dla niego miejsca, bo ja nie pracuje? bardzo mi go szkoda. Uważam ze to skandal, co moge zrobic juz sie odwołałam i czekam na odpowiedz. zdaje sobie sprawe ze pewnie juz mam znikome szanse ale czy moge gdzie dalej podac ta sprawe? prosze poradzcie. Ni9e pozwólmy tak się traktowa
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####    #####  
  #   #    ##    #     #  #     # 
 #     #  # #    #        #     # 
 #     #    #    ######    #####  
 #     #    #    #     #  #     # 
  #   #     #    #     #  #     #