MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > szukam dla siebie młodą dziewczynę z kędzierzyna która się mną zajmie
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Krzysztof Bedkowski 17.05.2009 14:40  
szukam dla siebie młodą dziewczynę z kędzierzyna która się mną zajmie
szukam dla siebie młodą dziewczynę z Kędzierzyna która sięmną zajmie,będzie mnie przebierać w czyste pieluchy i karmiła z butelki ze smoczkiem u siebie w domu -odpisz
wyślij odpowiedź

Autor: xyz 17.05.2009 21:39  
Odp:szukam dla siebie młodą dziewczynę z kędzierzyna która się mną zajmie
nie wiedziałam że pozwalają tutaj pisać debilom
wyślij odpowiedź

Autor: Krzyś Będkowski 17.05.2009 22:00  
Odp:Odp:szukam dla siebie młodą dziewczynę z kędzierzyna która się mną zajmie
do autora xvz debilem jesteś ty a ja chce znalezć sobie młodadziewczynę z kędzierzyna ktora się mną zaopiekuję
wyślij odpowiedź

Autor: ania 17.05.2009 22:08  
do krzysia i xyz
Ja zrozumiałam to jako żartobliwe, niekonwencjonalne ogłoszenie o szukaniu opiekunki do małego dziecka.Źle myślę?
wyślij odpowiedź

Autor: Krzysztof Bedkowski 18.05.2009 17:46  
do Anii
Aniu mam 33 lat mam na imie Krzyś mieszkam w Kędzierzynie ,szukam dla siebie młodą dziewczynę z Kędzierzyna która się mna zajmie, będzie mnie przebierać w czyste pampersy dla dorosłych ikarmila z butelki ze smoczkiem bardzo lubię pić bebiko 1 czy jesteś zainteresowana to napisz do mnie podaje ci mój gadu-gadu 6006969
wyślij odpowiedź

Autor: ania 18.05.2009 18:52  
do Krzysia
Niestety nie jestem z Kędzierzyna, no i młodziutką dziewczyną też nie jestem(nie spełniam więc Twoich wymagań),chociaż mamy tyle lat na ile się czujemy,prawda?Poszukaj może na innym forum?Przedszkolaki raczej nie chodzą już w pampersach.Może forum żłobkowe?
PS.A tak w ogóle to powinieneś napisać: Szukam młodej dziewczyny".
wyślij odpowiedź

Autor: Krzyś Będkowski 18.05.2009 19:26  
doAni jak to mam zrobić
pomóż mi to zrobić jak założyć ten forum
wyślij odpowiedź

Autor: Krzyś Będkowski 18.05.2009 19:41  
Odp:doAni jak to mam zrobić
Mam prośbę czy mogłabyś mnię zalogowwać w tym forum żlobkowym będe wdzieczny twój mały bobasek Krzyś .chceę być twojim prrzyjacielem pa
wyślij odpowiedź

Autor: miwues 18.05.2009 20:07  
Nie karmić trolla!
wyślij odpowiedź

Autor: Krzyś Będkowski 18.05.2009 20:29  
miwues
sam jesteś trolem ja szukam dla siebie dziewczynę która sięmną zaopiekuje pa
wyślij odpowiedź

Autor: Jola 18.05.2009 20:48  
Do Krzysia
Krzysiu a duży Ty jesteś w becik się zmieścisz, czy spacery w wózeczku też by wchodziły w zakres obowiazków.A tak na marginesie Krzysiu a mamusi to Ty nie masz- bobasku malutki?Czy masz w domu zestaw puderków zasypek i mokrych chusteczek do pielęgnacji Twojej pupci. A tak wogóle to powinienes zaczac korzystać z nocniczka teraz sa takie fajne z melodyjką, jak zrobisz kupkę to w nagrodę usłyszysz śliczna muzyczkę i przy okazji podziała na ciebie jako terapia odprężenie.
wyślij odpowiedź

Autor: Krzyś Będkowski 18.05.2009 21:41  
do joli
Jolu chcę być twojim bobaskiem gdzie mieszkasz podaj mi twoje namiary jaci podaje moje Krzysiek Będkowski ul-Królowej jadwigi 4/9 47-232 Kędzierzyn-Kozle woj opolskie mój tel504528906 a gadu-gadu6006969 narka
wyślij odpowiedź

Autor: Krzyś Będkowski 18.05.2009 22:19  
do joli
jak chcesz możesz to wszysko robić chcę być twojim bobaskiem pa odpisz
wyślij odpowiedź

Autor: miwues 19.05.2009 10:56  
Jolu, też jestes trollem? Idiotów się ignoruje, a nie wciąga w głupawe rozmowy, pomyśl troszkę!
wyślij odpowiedź

Autor: mama Aga 19.05.2009 14:22  
Odp:szukam dla siebie młodą dziewczynę z kędzierzyna która się mną zajmie
Usilnie zastanawiam sie czy nie zadzwonić na Policję do Kędzierzyna, nie ma w chwili obecnej za dużo czasu ale wieczorem poszukam numeru. Dla mnie ktoś dorosły szukający po forum przeznaczonym dla dzieci - osoby spełnianiącej jego fantazje .......to ( zbiera mi się na mdłości) zboczony pedofil. Tylko debil i idiota podaje swoje dane osobowe , opisując jeszcze czego rząda w swoich marzeniach fujjj , Także mocno mi to podpada - zostałam twoją fanką gdyż podpierdzielę cie na pewno. Z pewnością Policja w twoim mieście będzie wiedziała co z Tobą zrobić. Abyś nigdy nie chciał swoich fantazji spędzać z jakimś dzieckiem !!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: Krzysiek Będkowski 19.05.2009 19:35  
do agi
aga nie dzwoń na policję bardzo cie proszę bo nie chcę mieć problemów juz wychodze ztego forum pa
wyślij odpowiedź

Autor: Anka 20.05.2009 18:37  
W sprawie wariata - Krzyśka Będkowskiego
Słuchajcie wszyscy zadzwoniłam pod numer , który podał Krzysiek Będkowski i odebrał go młody wystraszony chłopak. To nie jest żaden 33-latek tylko nastolatek szukajacy wrażeń i zabawy.
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 21.05.2009 13:15  
UWAŻAJ KOLEGO-do Krzyśka Będkowskiego
Bo jak zgłoszę całą sprawę do WP to nie będzie Ci tak wesoło .Nie mam zamiaru cie obrażać ale raczej odpuść sobie to forum dla swojego dobra a koleżanek szukaj sobie na stronach o odpowiedniej skali rozumu podobnego do ciebie !!!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: mama 22.05.2009 07:46  
wizyta wariata
niestety on nic nie zrozumiał i nadal pisze na tym forum (wczoraj). Moze trzeba powiadomić rodziców (o ile to jest dzieciak?) lub policje? Nawet jeśli to tylko wyrośnięty głupek tak sie zabawia, to co z niego wyrośnie: pedofil? Może trzeba takiego ju z teraz wyeliminować aby nikogo nie krzywdził!
wyślij odpowiedź

Autor: Elżbieta 22.05.2009 09:10  
Odp:wizyta wariata
Wszystko jedno jak wariat się podpisuje: czy nieznajomy czy K. Będkowski. Proponuję nie odpisywać mu, wogóle go ignorować. Może administrator forum też podejmie jakieś kroki w celu uniemozliwianie psych i socjopatom umieszczania na tym forum swoich chorych wypowiedzi!
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #        #      #    #     # 
 #     #   #####      #      ###### 
 #     #  #          #            # 
  #   #   #          #      #     #