MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

PROBLEMY NASZYCH DZIECI

Forum > PROBLEMY NASZYCH DZIECI > Złe zachowanie 5-latka
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Anita 24.04.2009 13:11  
Złe zachowanie 5-latka
Kochani, mam taki problem. Jestem mamą 5-letniego Filipa, który chodzi do przedszkola. Do tej pory nie miałam z nim większych problemów. Dużo rozmawiamy i myślę że dobrze się rozumiemy. Niestety od pewnego czasu zaczął się źle zachowywać tzn. nie śłucha pani wychowawczyni, przeklina, niszczą zabawki. Nie tylko on oczywiście, jest to grupa trzech chłopców, z których jeden jest prowodyrem( ale nie jest nim Filip) prubuję z nim rozmawiać, tłumaczyć ale to nic nie daje jedynie wzrusza ramionami. Może ktoś z Was miał podobny problem i mógłby sie ze mną podzielić jakimiś wskazówkami i radami jak z nim postępować. Nadmienię jeszcze że rozmawiałam z wychowawczynią w przedszkolu i ona też rozkłada ręce...:(
wyślij odpowiedź

Autor: karolina 06.05.2009 20:47  
droga anito
po pierwsze mam wrażenie że wychowawczyni bagatelizuje sprawę dobrym rozwiązaniem bylo by odilozowanie chłopców od siebie jeżeli jest to wogule możliwe daj synowi inny pszyklad np starszego kolegi który dobrze się zachowuje wytłumacz że może go naśladowac pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: xxx 09.05.2009 21:05  
Do Karoliny
Pani Karolino na litość co za błędy - wogule, pszykład - wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: SYLWIA 10.05.2009 15:41  
Odp:Złe zachowanie 5-latka
MIALAM I MAM CO JAKIS CZAS TO SAMO ZE SWOIM SYNEM KTORY TEZ JEST W TYM WIEKU I MOGE PORADZIC TYLKO TYLE ZE CZESTA ROZMOWA I TLUMACZENIE JEGO ZACHOWANIA MOZE POSKUTKOWAC.A TAGRZE CODZIWNNA ROZMOWA Z PANIA O JEGO ZACHOWANIU DO PUKI SIE NIE POPRAWI.I NIE BAC SIE DAWAC KAR OCZYWISCIE NIE CIELESNYCH I BYC W NICH KONSEKWETNOM A NAPOWNO DA REZULTAT.POZDRAWIAM
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####   ####### 
  #   #    ##    #     #  #    #  
 #     #  # #          #      #   
 #     #    #     #####      #    
 #     #    #          #    #     
  #   #     #    #     #    #