MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Kolorowanki Online i Puzzle Online dla Naszych Dzieci
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ania 21.03.2009 18:44  
Kolorowanki Online i Puzzle Online dla Naszych Dzieci
Długo szukałam stron aby mój mały syn oraz córka mogły kolorować w internecie w kolorowanki online spędziłam dużo czasu zanim znalazłam naprawdę stronę godną uwagi większość ze stron to te z kolorowankami do pobrania a ja szukałam z kolorowankami prostymi aby moja córka oraz mój syn mogli kolorować w internecie z czystym sumieniem mogę polecić stronkę: http://kolorowaneczki.pl/ Znajduję się tu strasznie dużo kolorowanek podzielonych na odpowiednie kategorie: Disney, Barbie, postacie z bajek, budowle, samochody, samoloty, statki, krajobrazy i wiele wiele innych.Ponad 900 kolorowanek mają. Można też porysować oraz poukładać puzzle które są również podzielone na odpowiednie kategorie strona jest warat uwagi Polecam tą stronę dla wszystkich mam dbających o swoje Pociechy jest to naprawdę bezpieczna strona dla naszych dzieci. Jak mogłąm komuś pomóc to się strasznie ciesze Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 24.03.2009 10:54  
Dziękuje
Super stronka Aniu Dziękuje za Linka
wyślij odpowiedź

Autor: Beata Łabędź 04.05.2011 17:25  
Odp:Kolorowanki Online i Puzzle Online dla Naszych Dzieci
Dla mnie zdecydowanie najlepszą polską stroną jest www.kolorowe-obrazki.pl Są tam edukacyjne kolorowanki które na pewno zaciekawią wasze dziecko
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######   #####  
  ##    #    #   #    #   #     # 
 # #    #    #       #    #     # 
   #    #    #      #      #####  
   #    #######    #      #     # 
   #         #     #      #     #