MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Centrum Pediatryczne w Bielsku
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Beata 20.02.2009 13:02  
Centrum Pediatryczne w Bielsku
Mój syn ( 3 latka) ma wodniaka jądra. Zastanawia się nad wykonaniem zabiegu w Centrum Pediatrycznym w Bielsku Białej. Jeśli ktoś z was korzystał tam z usług chirurgii dziecięcej bardzo proszę napiszcie czy jest to dobry wybór. Będę wdzięczna za wszelkie opinie i rady.
wyślij odpowiedź

Autor: Aleksandra 15.03.2009 20:36  
Odp:Centrum Pediatryczne w Bielsku
Nie wiem jak z zabiegami chirurgicznymi, ale ja byłam bardzo zadowolona z zabiegu wyciecia u córki trzeciego migdałka, wykonanego w tym Centrum,
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 18.03.2009 10:53  
wycięcie trzeciego migdałka
Witam
Moje dziecko ma zaplanowany zabieg w Centrum Pediatrycznym w Bieslku-Białej. Chodzi o usunięcie trzeciego migdałka. Mam obawy przed tym zabiegiem. Proszę o opinie na ten temat. Czy jesteście zadowoleni z tego centrum? Podobno wykonują tam bardzo dużo takich zabiegów. Czy to nie jest rutyniarstwo??
wyślij odpowiedź

Autor: Beata 18.03.2009 13:31  
Odp:wycięcie trzeciego migdałka
Chciałabym zapytać na kiedy Pani dziecko ma zaplanowany zabieg. My mamy na 8 kwietnia w tym Centrum, ale w związku z tym że dziecko musi być zupełnie zdrowe, to u nas loteria, bo mały co chwilę coś łapie. Też jestem pełna obaw, już przesuwaliśmy termin, a najgorsze jest to czekanie.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 31.03.2009 11:53  
Mamy zabieg 3 kwietnia.
Proszę o opinie na temat opieki w tym Centrum
i o okresie po zabiegu. Jak Wasze dziecko to zniosło i czy miało dolegliwości bólowe po zabiegu?
wyślij odpowiedź

Autor: Beata 01.04.2009 08:32  
My mamy zabieg w przyszłym tygodniu, byłabym wdzięczna jakby Pani coś napisała po przeprowadzonym zabiegu.
wyślij odpowiedź

Autor: Ela 09.04.2009 12:51  
Odp:Odp:Centrum Pediatryczne w Bielsku
Witam!
Znalazłam niedawno informacje o tym bielskim centrum, pisała mama której synkiem zajmował się doktor Papla(chyba nie pomyliłam ;-) Czy w Twoim wypadku to był ten sam lekarz? Mam skierowanie dla 6-letniej córeczki i szukam informacji i opinii
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 09.04.2009 14:39  
Witam!
Jesteśmy po zabiegu w Centrum Pediatrycznym w Bielsku.
Atmosfera i opieka medyczna bez zarzutów. Jedynie pani anestezjolog wydaje się być trochę szorstka.
Zabieg trwa jakieś 20min., dziecko budzi się trochę przestraszone, zapłakane i pokazuje, że boli gardełko. Ale już po jakiejś godzinie ten szok mija, powoli ustępuje ból. Po 3 godz. wypisują do domu. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.
wyślij odpowiedź

Autor: Beata 09.04.2009 20:51  
My również jesteśmy już po zabiegu, o tyle że chirurgicznym. Jestem zadowolona z dokonanego wyboru. Atmosfera prawie domowa nie przypominajaca szpitala, wystrój dostosowany dla dzieci, obsługa bardzo miła. Jeżeli chodzi o Panią anastezjolog to nie mam zastrzeżeń - dla nas była bardzo miła.
wyślij odpowiedź

Autor: Iza Koenig 17.06.2009 10:36  
Mam pytanie, bo mam skierowanie na wycięcie migdałka. Lekarka kierujaca mówiła coś o spryskaniu migdałak jakimś mlekiem, któte "rozpuszcza" migdałek, potem dziecko musi mocno dmuchać noskiem. Czy tą samoą metodą usuwano migdałek Pani Dziecku?
wyślij odpowiedź

Autor: Iza 17.06.2009 10:36  
Mam pytanie, bo mam skierowanie na wycięcie migdałka. Lekarka kierujaca mówiła coś o spryskaniu migdałak jakimś mlekiem, któte "rozpuszcza" migdałek, potem dziecko musi mocno dmuchać noskiem. Czy tą samoą metodą usuwano migdałek Pani Dziecku?
wyślij odpowiedź

Autor: tom 04.11.2009 23:05  
polecam
zabieg bez zarzutów. profesjonalnie, lekarz wykonujący zwraca się do Ciebie per ty, patrzą z góry, pani anestezjolog b. niemiła. Liczy się efekt a ten był zadawalający
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 07.11.2009 13:08  
Centrum
Obsługa i atmosfera w Centrum Pediatrycznym bardzo przyjazna. Doktor Papala wykonywał zabieg usunięcia trzeciego migdałka u mojej siostrzenicy.Świetne podejście do dzieci. Bardzo sprawnie. Mała w zasadzie dzień po zabiegu było w pełni sił. Nie polecam jedynie pani psycholog tam pracującej z której usług korzystałam. Brak pomysłu na terapie.Zaczęłam podejrzewać, iż szuka problemów na siłę.
Generalnie Centrum godne polecenia.
wyślij odpowiedź

Autor: Joanna Wiencek 16.07.2010 09:02  
Witam! Mam ten sam problem z synkiem, o którym pani pisała. Pewnie synek jest już po zabiegu bardzo proszę o opinię na temat tego Centrum Pediatrycznego. Z góry dziękuję
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna Błaszczyk 17.10.2010 11:58  
Godne polecenia
Witam
Mój 7 letni syn miał w Centum wyciętego migdałka niecały tydzień temu.
Atmofera panująca w BCZ jest na bardzo dobrym poziomie. Byliśmy z synem sami w dwuosobowej sali. Mały dostał najpierw syropek na uspokojenie a po ok. 30 min zabrano go na salę zabiegową. Caly zabieg został przeprowadzony w ok. 20 min a do domu wyszliśmy po ok. 1.5 godz. od zabiegu.
Przez pierwsze 2 dni stosowaliśmy dietę a teraz syn je wszystko na co ma ochotę. Bardzo polecam Centum Pediatryczne.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia Koral 20.04.2011 22:11  
opinia
Jesteśmy po usunięciu trzecigo migdałka. Negatywne zdanie o Pani Anestezjolog - b. niemiła.Zabieg bardzo szybko i sprawnie.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 20.07.2011 17:12  
centrum
dzis mielismy zabieg! jestesmy zadowoleni... Bardzo miły personel, poszło szybko i sprawnie!Córka jest w dobrym stanie myslałam ze bedzie gorzej!Polecam Centrum pediatryczne!
wyślij odpowiedź

Autor: asia 09.04.2014 12:18  
centrum pediatryczne w Bielsku-białej
Witam.córeczka ma mieć operacje przepukliny pepkowej.chciałam zapytać czy ma ktoś może doświadczenie w tym względzie?czy centrum pediatryczne to dobry wybór?
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####    #####   ####### 
  #   #   #     #  #     #  #    #  
 #     #        #  #            #   
 #     #   #####   ######      #    
 #     #  #        #     #    #     
  #   #   #        #     #    #