MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > prezent dla pięciolatki
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Monika 05.02.2009 09:06  
prezent dla pięciolatki
jestem mamą dziewczynki i cierpie na brak pomysłu na prezent, a za miesiąc ma urodzinki.
Poradzicie coś ?
wyślij odpowiedź

Autor: Agata 13.02.2009 19:17  
podpowiedź
Tak sobie myślę, a może coś, co ucieszy i będzie przy okazji rozwijac manualnie, jakieś modelinki, plastelinki, ciastolinki... albo koraliki. Są różne zestawy koralików do nawlekania i tworzenia własnych ozdób, jeśli córcia lubi świecidełka to takie cudeńka (zwłaszcza różowe, brokatowe) mogą ją ucieszyc.
Ja mam starszego synka i z pomysłami na prezenty nie ma problemu, synka marzenia nie mają końca :-) A córcia ma roczek i też fascynuje się samochodami :-) Pozdrawiam!
wyślij odpowiedź

Autor: anna 16.03.2009 06:34  
podpowiedz nr,2
a moze sesja fotograficzna dla dziecka?zamiast kolejnej chinskiej zabawki,ktora dziecko pobawi sie 5 min i rzuci,a sesja bedzie milym przezyciem....
wyślij odpowiedź

Autor: natalia 03.05.2010 21:44  
prezent
prezent dla dziewczynki to może być jakaś lalka do stylizacji taka Barbie albo jakieś opaski do włośów czy jakieś koraliki..!
wyślij odpowiedź

Autor: mama 12.08.2010 22:17  
a może wyjątkowa-edukacyjna bajka?
Idealna na prezent: www.bajkoweupominki.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Matylda 26.02.2011 14:35  
Słuchowiska- Akademii Wyobraźni BUKA
Uważam,że najlepszym prezentem dla dzieci są słuchowiska, Ja natrafiłam na wspaniałe wydawnictwo BUKA, które tworzy przepiękne wiersze i Mity dla dzieci już od 2 roku życia, Moje dzieci słuchają i są zachwycone!
wyślij odpowiedź

Autor: Dream Project 23.05.2011 21:20  
Dziecko bohaterem książki

Pragniemy zaoferować Państwu niepowtarzalną ofertę dotyczącą bajek.

W naszych książeczkach Wasze dziecko jest głównym bohaterem baśniowej przygody i uczestnikiem wszystkich zdarzeń.

Więcej o naszej ofercie na www.dreamproject.pl

To można zobaczyć prezentację wideo naszych książek:
http://www.youtube.com/watch?v=FgZm3_dy-Mc

Każda książeczka wybrana przez Państwa drukowana jest na indywidualne zamówienie z imieniem Waszego dziecka, nazwą miejscowości gdzie dziecko mieszka, jak również ze zdjęciem i niepowtarzalną dedykacją od Państwa.

Pozwólmy naszym pociechom cieszyć się z przeżytych przygód w krainie baśni, w których sami są bohaterami.

Istnieje możliwość publikacji zdjęcia Państwa dziecka, także dedykacji, na stronie tytułowej, co utrwala w pamięci dziecka kiedy i od kogo dostało ten niezwykły prezent. Książki wydawnictwa Niebieski Słoń mają wiele walorów, bawią i uczą. Bajki zostały napisane we współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi, dlatego nie ma w nich treści nieodpowiednich dla dzieci.

Opowiadania zostały tak skonstruowane, aby przy okazji interesującej i zabawnej przygody, uczyć dziecko właściwych postaw i zachowań.

~ To nie są zwyczajne bajki ~
Takich książek nie kupisz w żadnej księgarni!

Książki Wydawnictwa Niebieski Słoń są wyjątkowe i niepowtarzalne, mogą być doskonałym prezentem na różne okazje takie jak: dzień dziecka, zakończenie roku przedszkolnego, urodziny, imieniny, chrzest, komunia święta, gwiazdka, mikołajki, prezent od babci, dziadka, rodziców, chrzestnych.

Serdecznie zapraszamy
wyślij odpowiedź

Autor: Justyna Palimonka 04.10.2012 16:49  
Odp:prezent dla pięciolatki
Kolorowanka ścienna :O
Super pomysł na prezent w wymiarze w jakim sobie życzycie.Banalnie prosty montaż, oraz demontaż bez uszkodzenia ściany, a ileż frajdy. któż z nas nie uwielbiał tworzyć własnych dzieł na ścianie? Teraz nasze dzieciaczki maja takie możliwości :)
Polecam www.minka.pl zakładka kolorowanki ścienne
http://minka.pl/strona/9
wyślij odpowiedź

Autor: Iwcia 04.11.2013 11:59  
Prezent dla pięciolatki
A ja dla mojej chrześnicy wybrałam tamagotchi! Jest alergiczką i nie może mieć zwierzątek to zafundowałam jej elektroniczne zwierzątko
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#######   #####    #####    #####  
 #        #     #  #     #  #     # 
 #        #        #     #  #     # 
 ######   ######    #####    ###### 
       #  #     #  #     #        # 
 #     #  #     #  #     #  #     #