MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > angielska odzież dla dzieci
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Agnieszka 16.11.2008 15:34  
angielska odzież dla dzieci
Cześć,

obserwuję z niepokojem, co się dzieje w polskich sklepach, na allegro itd. Zastanawia mnie jedno czy my Polacy nie mamy polskich ubranek?!

Przeraża mnie to, że nie dość, że zalewa nas, zewsząd "azjatycka" odzież to do tego jeszcze na każdym kroku odzież z Anglii.

Nie chcę uchodzić za jakąś wielką patriotkę, bo nią nie jestem, ale nie rozumiem w czym polska odzież jest gorsza.

Z tego co wiem duża część tej angielskiej odzieży to tzw końcówki serii, 2-gatunek, "zaległości" magazynowe, których nie kupują Anglicy.

Czy te ubranka naprawdę są tak rewelacyjne, żeby na nie się tak rzucać?!

wyślij odpowiedź

Autor: mama Monika 20.11.2008 12:21  
ubranka
Ja często kupuję ubranka w tzw "ciuchlandach", są z zachodu, dobre gatunkowo, kolorowe, z modnymi bohaterami kreskówek, wiem, że już bardziej się nie spiorą, nie rozciągną, nie odbarwią :-) no i cena sympatyczna! A jak czasem coś kupię w supermarkecie to i tak "made in china" :-(
wyślij odpowiedź

Autor: Sylwia 12.12.2008 22:16  
odziez
Dokladnie szukac polskiej odziezy to trzeba by sie nalatac nieźle.
Nie patrze na metke, kupuje to co sprawdzone, dobre, nierozciaga sie, wytrzyma dluzej niz do jednego prania. A ze akurat wiekszosc tych rzeczy to rzeczy ze sklepow zagranicznych nic na to nie poradze. Szukac polskiego producenta nie zamierzam na sile.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######   #####  
  ##    #    #   #        #     # 
 # #    #    #   #        #     # 
   #    #    #   ######    ###### 
   #    #######        #        # 
   #         #   #     #  #     #