MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > samotny 6 latek z Krakowa szuka fajnego kolegi
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Sylwia Klein 26.10.2008 23:55  
samotny 6 latek z Krakowa szuka fajnego kolegi
Witam !
Mam synka, który ma 6 lat mieszkamy w centrum Krakowa w okresie zimy te okolice stają się mało interesujące dla 6 latka. Mój synek jest „samotny” nieśmiały nie ma rodzeństwa w najbliższej rodzinie też brak jest rówieśników, dzieci, z którymi chodzi do grupy starszaków w przedszkolu dowożone są z dalekich zakątków Krakowa i widzi je tylko w przedszkolu, towarzystwo osób dorosłych jest fajne, ale nie ciągle.
Jego główne zainteresowania to: Komiksy, rysunki w ilościach hurtowych (pisze śmieszne historyjki obrazkowe i nazywa je książkami albo komiksami), film obecnie Star Wars, (ale może się zmienić), poza tym jest bardzo spokojnym ( czasami za spokojnym) dzieckiem. Organizuję mu czas na ile mogę, ale mimo to brak mu towarzystwa rówieśników żeby najzwyczajniej w świecie poszaleć. Jeśli ktoś miał by dzieci w podobnym wieku i podobną sytuacje to czekam na odzew w większym gronie łatwiej jest coś wymyślić i podziałać.
wyślij odpowiedź

Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #        #######  ####### 
 #     #  #    #   #        #    #  
       #  #    #   #            #   
  #####   #    #   ######      #    
       #  #######        #    #