MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Ubezpieczenie przedszkolaka
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ania 03.10.2008 15:49  
Ubezpieczenie przedszkolaka
Witam moj synek własnie zaczał edukacje w przedszkolu ale prywatnym dostałam oferte ubezpieczenie o wartosci 40 zl ale obejmuje tylko prywatne leczenie mam pytanie czy przedszkola panstwowe tez tak maja ze obejmuja prywatne lecznice bo przeciez panstwowy zaklad nie wystawi mi rachunku za leczenie nawet jak bym chciala prosze o rade dziekije Ania:)
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 12.10.2008 19:24  
Odp:Ubezpieczenie przedszkolaka
Już od wielu lat wycofano ze szkół i przedszkoli obowiązek ubezpieczania dzieci. To jest tylko sprawa rodziców, żadna instytucja nie ma prawza nakazać zbiorowego ubezpieczenia. Możesz to równie dobrze zrobic indywidualnie, albo nie. Wybór należy do Ciebie.
wyślij odpowiedź

Autor: Sylwia 19.10.2016 18:33  
ubezpieczenie przedszkolaka
Czy mogę dołączyć dziecko do ubezpieczenia w przedszkolu w trakcie trwania roku szkolnego?
wyślij odpowiedź

Autor: tomcug 20.10.2016 19:51  
Odp:ubezpieczenie przedszkolaka
To zależy od ubezpieczyciela, z reguły jednak nie ma z tym żadnego problemu. W naszej placówce (szkoła i przedszkole) zdarzają się corocznie takie przypadki, nigdy nikt nie odmówił rodzicowi.
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Lachowicz 29.12.2016 18:26  
O ubezpieczeniu dziecka
Tak, można dołączyć dziecko do ubezpieczenia przedszkolnego i szkolnego w trakcie roku. Można też ubezpieczyć swoje dziecko indywidualnie, zwłaszcza jeśli komuś ubezpieczenie przedszkolne wydaje się niewystarczające (to są tanie ubezpieczenia, ale i świadczenia są niskie. Jestem agentką. Zajmuję się tym. Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu. https://www.facebook.com/agentka.ewa/
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #######  #######   #####  
 #     #  #        #    #   #     # 
       #  #            #    #     # 
  #####   ######      #      #####  
 #              #    #      #     # 
 #        #     #    #      #     #