MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > buty na jak długo wytrzymują
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: doska 25.05.2019 19:49  
buty na jak długo wytrzymują
jak długo wytrzymują buty Waszych dzieci? Mój synek zdziera błyskawicznie, często mu się po prostu rozklejają :( jakie macie na to patenty?
wyślij odpowiedź

Autor: asia 25.05.2019 23:53  
:)
Próbowałaś może tego kleju Tadam? Widziałam jakiś czas temu reklamę w TV i wydaje mi się, że może to być dobre rozwiązanie, ale przyznaję, że sama jeszcze nie testowałam:)
wyślij odpowiedź

Autor: Ola 29.05.2019 23:22  
buty
Mojemu notorycznie odklejają sie noski, faktycznie sklejam tym klejem i dobrze się trzyma
wyślij odpowiedź

Autor: oetadam 04.06.2019 21:31  
klej tadam
Witam! Doska, Asia, zachęcam Was do wypróbowania kleju TADAM®, który jest przeznaczony głównie do butów sportowych (inne także pomoże skleić). To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Asia 07.06.2019 21:33  
Proszę powiedzieć, gdzie mogłabym kupić ten klej, bo szczerze mówiąc rozglądałam się w okolicznych sklepach i jakoś nie rzucił mi się w oczy.
wyślij odpowiedź

Autor: oetadam 17.06.2019 18:48  
klej tadam
Witam! Asia, klej TADAM® jest dostępny w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: niemanas 30.06.2019 01:46  
klej
I jaki to koszt? I na ile wystarcza, jeden klej jedna para butów, czy można go przechować?
wyślij odpowiedź

Autor: oetadam 13.07.2019 21:57  
klej tadam
Witam! Niemanas, klej TADAM® kupisz za ok. 9-10 zł. Opakowanie kleju pozwoli skeić kilka par butów.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Sorni 25.07.2019 00:42  
A jak w takim razie mam później przechować taki klej, żeby nadał się do ponownego użycia za jakiś czas?
wyślij odpowiedź

Autor: karamsa 31.07.2019 13:13  
klej
zakręć go dokładnie żeby nie było ostępu powietrza, tylko ten dziubek przetrzyj papierem żeby kleju na nim nie było
wyślij odpowiedź

Autor: oetadam 03.08.2019 17:48  
Odp::)
Witam! Sorni, w celu uniknięcia wyschnięcia kleju TADAM® należy we właściwy sposób oczyścić dozownik po jego użyciu. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się przechowywać klej TADAM® w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Aniela 17.08.2019 01:55  
pytanie
Jakiś czas temu skleiłam buty klejem Tadam i jestem zachwycona bo trzymają się bardzo dobrze. Zastanawiam się tylko, czy można je wyprać w pralce? Nie rozkleją się? Przydałoby się je odświeżyć.
wyślij odpowiedź

Autor: oetadam 24.08.2019 17:10  
klej tadam
Witam! Aniela, buty sklejone klejem TADAM® można prać w pralce.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: szara mysza 30.08.2019 23:04  
buty
Ja kupuję takie z gumowymi nosaki, nie przecierają się, a w razie czego sklejam tadam i trzyma.
wyślij odpowiedź

Autor: Piotrowa 01.09.2019 00:50  
TADAM
A jak przygotowac buty do klejenia?
wyślij odpowiedź

Autor: oetadam 04.09.2019 21:24  
klej tadam
Witam! Piotrowa, przed klejeniem butów klejem TADAM należy pamiętać, aby części butów, które chcesz połączyć były: czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów.

Ekspert marki TADAM
tadam.com.pl
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #######   #####  
  ##    #     #  #    #   #     # 
 # #          #      #    #     # 
   #     #####      #      #####