MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Praca
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Hanna Pawelec 14.04.2019 14:48  
Praca
Mam dylemat mam dwie propozycje pracy jedna w przedszkolu publicznym na karte nauczyciela zastępstwo na okres 1,5 roku może dłużej za osobę chora w wieku przedemerytalnym albo druga oferta praca na stałe w placówce prywatnej nie wiem co wybrać zależy mi na stałej pracy jednak na zastępstwie mam lepsze warunki 5 godzin a na stałej umowie 8 w placówce prywatnej co doradzacie
wyślij odpowiedź

Autor: tomcug 14.04.2019 16:46  
Odp:Praca
Tak naprawdę nikt nie weźmie na siebie ciężaru doradzenia Toie. Wiem, że w prywatnych placówkach bywa różnie - zaciągnij języka od osób, które tam pracują, jeżeli oczywiście będą chciały rozmawiać. Nie bez powodu brakuje tam kadry - ale nie ma co dywagować. Zainteresowałabym się, jak wygląda sytuacja osoby, która jest w wieku przedemerytalnym, może masz szansę jakoś dotrwać w tej placówce do czasu, gdy odejdzie na emeryturę... Pracowałam wiele lat w przedszkolu z Karty Nauczyciela i dzisiaj wiem, że zwyczajnie 8 godzin dziennie nie dałabym rady. To bardzo wyczerpująca praca, ja zawsze miałam w grupie przynajmniej 25 osób, bez pomocy, wczasach, gdy nie było limitów w grupie to miałam ponad 30. Dowiedz się dokładnie o warunki w prywatnej placówce - ile dzieci w grupie, jakie uposażenie - nie czarujmy się, to bardzo ważne.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #         #####    #####  
  #   #   #    #   #     #  #     # 
 #     #  #    #   #        #     # 
 #     #  #    #   ######    #####  
 #     #  #######  #     #  #     # 
  #   #        #   #     #  #     #