MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > urodziny
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: ewaa 26.02.2019 20:14  
urodziny
Jakie jedzenie dla dzieciaków się fajnie sprawdzi na imprezie? Robimy w sali zabaw, musimy tak całe jedzenie zawieźć wiec musi być na zimno, impreza w weekend a ja dalj nie wiem, oprócz kubusiów i paluszków nie kupiłam za wiele, podpowiedzcie cos
wyślij odpowiedź

Autor: Kamila Dzięcioł 27.05.2019 13:59  
a może coś innego?
Ja osobiście uważam że lepiej wyprawić urodziny na dworze. zwłaszcza jeśli jest ładna pogoda. Zrobiłam tak u mojej córeczki. Wyprawiłam urodziny w parku, zamówiłam catering i dzieci lepiej się bawiły niż na sali zabaw. Polecam catering Figaro z Ząbek. Spokojnie można się dogadać żeby w weekend przywieźli.
wyślij odpowiedź

Autor: Anielinka 21.10.2019 01:35  
urodziny
Moja ma urodziny we wrzesniu, więc urodziny robimy w ogrodzie, jeśli tylko pogoda pozwala, do jedzenia domowa pizza, trochę słodyczy, pani animatorka świetnie dzieci zabawiała, później "dyskoteka" z flipsem, super było, dzieci zachwycone: https://youtu.be/5Yko64Nf3Q0
wyślij odpowiedź

Autor: lila100 29.01.2020 13:52  
słomki papierowe
Polecam przygotowanie ozdób urodzinowych z dzieckiem takich jak np girlandy z makulatury - wychodzą za darmo, spędzasz z dzieckiem czas i dodatkowo rozwija się manualnie. I polecam słomki papierowe, które moje dzieciaki uwielbiają. Do kupienia na alledrogo chociaż ja polecam https://papierowe.slomki.biz/sklep/ ze względu na duży wybór.
wyślij odpowiedź

Autor: Ola Juszczak 03.02.2020 10:13  
Catering
W sprawie jedzonka - dobrze sprawdzi się catering M&S. Moje dzieci były zachwycone posiłkami serwowanymi przez M&S! Super sprawa. Polecam
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina Nowa 04.02.2020 10:19  
catering dla dzieciakow
Fajna opcja z tym cateringiem. Mi też znajoma poleciła catering od My Space- bo jedzonko super! Smaczne, kolorowe ale też zdrowe. Ceny adekwatne do jakości- zdecydowanie się opłaca.
wyślij odpowiedź

Autor: Matylda 07.02.2020 10:23  
jedzenie
Idealne posiłki dla przedszkoli zapewnia firma my space catering - zdrowe i syte, dzieci zawsze są najjedzone :)
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina Swat 02.03.2020 10:50  
Pyszne jedzenie
Również mogę polecić tę firmę cateringową. My space catering to super sprawa dla maluchów :)
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #        #######   #####  
  #   #   #    #   #        #     # 
 #     #  #    #   #        #     # 
 #     #  #    #   ######    #####  
 #     #  #######        #  #     # 
  #   #        #   #     #  #     #