MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Lokalizator dla przedszkolaka?
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: pasmers 21.11.2018 09:20  
Lokalizator dla przedszkolaka?
Zniknął mój temat, więc ponownie...
Lokalizator w przypadku przedszkolaka. Wiem, że ktoś mi już odpowiedział, ale nie doczytałam.
Warto i jakie zastosowania w przypadku dziecka w takim wieku?
wyślij odpowiedź

Autor: kester 22.11.2018 09:14  
re
Lokalizatory są najbardziej przydatne w przypadku uczniów, którzy chodzą sami do szkoły, wychodzą sami na plac zabaw - zakładam, że przedszkolaka samego na podwórko nie puszczacie, prawda? Nam w przypadku przedszkolaka lokalizator przydał się na wycieczkach - tzn. nie musieliśmy z niego korzystać, ale syn go miał na wszelki wypadek. Mnóstwo ludzi w koło - wiele może się wydarzyć.
wyślij odpowiedź

Autor: cymes 23.11.2018 09:24  
re
Mój syn ma 6 lat i ma lokalizator Locon. W sumie to bardziej kupiliśmy mu go jako wypasiony zegarek, żeby też się uczył odczytywania godziny. Ale lokalizacja też się bardzo przydaje - tzn. jako zabezpieczenie. Podejrzewam, że najbardziej będzie przydatny latem, kiedy pewnie już syn pewnie będzie zostawać sam na podwórku.
wyślij odpowiedź

Autor: makalon 26.11.2018 09:19  
re
Nasze dziecko również ma zegarek z lokalizatorem - na wszelki wypadek. Umie już sprawdzić godzinę, a przydaje się wiele innych funkcji. Bardziej przydatny będzie wkrótce, kiedy będzie zostawać sam na podwórku. Możliwe, że to nastąpi już w kolejne wakacje.
wyślij odpowiedź

Autor: pasmers 27.11.2018 09:29  
re
Dzięki. Poczytam jeszcze o tym, ale chyba kupimy. To powinno być przydatne z wielu powodów, a przynajmniej będziemy mieć jakiś sensowny prezent na święta. A ktoś używa innego lokalizatora? Są jakieś istotne różnice w ich działaniu?
wyślij odpowiedź

Autor: utara 28.11.2018 09:27  
lokalizatory
Lokalizatory są bardzo przydatne. Nawet średnio sobie wyobrażam żeby teraz córka chodziła bez niego, ale ona jest w drugiej klasie podstawówki. W przedszkolu nie widziałam takiej potrzeby, bo i tak wszędzie chodziła z nami.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #  #            #    #     # 
 #     #  ######      #      ###### 
 #     #  #     #    #            # 
  #   #   #     #    #      #     #