MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Kamery on-line dla rodziców
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Józef Gryzik 04.05.2017 22:37  
Kamery on-line dla rodziców
Witam wszystkich serdecznie

Ostatnio instalowałem monitoring (kamery) w nowej placówce przedszkolnej na wstępie rozmowy zapytano mnie czy dzięki temu monitoringowi mogą rodzice widzieć obraz on-line z sal przedszkolnych odpowiedziałem że tak ale dzięki specjalnemu oprogramowaniu by obraz widzieli tylko rodzice. Dzięki programowi rodzic logując się do panelu widzi w czasie rzeczywistym co robi jego pociecha czy się bawi lub czy w odpowiednim czasie spożywa posiłki itp.

Po tym montażu doszedłem do wniosku aby oprogramowanie wdrażać w kolejnych placówkach przedszkolnych i się udało.

Zdaję sobie sprawę ze montaż takiego monitoringu to koszty obecnie cały system dajemy za darmo a rodzic płaci miesięcznie jedyne 7 zł

Jeśli ktoś z Państwa czytających chciałby aby placówka do której posyłacie swoją pociechę była wyposażona w taki monitoring to czekamy na kontakt.

Urządzenia do monitoringu dajemy GRATIS

Pozdrawiam
Józef Gryzik
tel 609-468-932

wyślij odpowiedź

Autor: gość 13.05.2017 16:25  
Odp:Kamery on-line dla rodziców
Super pomysł. Warto widzieć czy dziecko jest szczęśliwe, czy przedszkolanka nie krzyczy, czy zjada posiłki itd. W szkołach też tak powinno być, aby rodzic wyrywkowo raz w tygodniu załóżmy zobaczył pracę nauczyciela i dziecka.
wyślij odpowiedź

Autor: gocha 16.05.2017 12:46  
Odp:Kamery on-line dla rodziców
Czy to jest tak, że my rodzice możemy żądać kamer?
wyślij odpowiedź

Autor: Józef Gryzik 19.05.2017 12:33  
Odp:Odp:Kamery on-line dla rodziców
żądać kamer?? nie koniecznie ale jako instalator myślę kto nie ma nic do ukrycia to sie tego nie boi mam placówki gdzie taki system jest zainstalowany
wyślij odpowiedź

Autor: Józef Gryzik 25.05.2017 07:45  
Zawsze można zaproponować placówce takie rozwiązanie on-line dla rodziców szczegóły opisane wyżej.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 15.06.2017 14:43  
Rodzic
Kamery powinny być 24h godziny na dobę jak dyrekcja jest w porządku i się nie boi o to że jest obserwowana.
wyślij odpowiedź

Autor: Rodzic dziecka 09.07.2017 13:29  
W Tarnowie też jest przedszkole w ktorym jest monitoring on-line.
wyślij odpowiedź

Autor: Zofia 01.08.2017 22:04  
Rodzic dziecka Warszawa
Popieram pomysł szkoda że moje dzieci już w wieku szkolnym napewno bym się starała o wdrożenie takiego monitoringu
wyślij odpowiedź

Autor: Marika Gawlak 08.08.2017 10:09  
Kamery
Teraz w większości przedszkoli są kamery i profesjonalny monitoring. To jest wręcz standard.
wyślij odpowiedź

Autor: Zofia 02.09.2017 11:41  
Odp:Kamery
Witam ale nie z każdego przedszkola rodzic może widzieć obraz na żywo co robi jego pociecha ja jako rodzic chętnie bym chciała widzieć co robi moje dziecko
wyślij odpowiedź

Autor: Dagmara Sobosz 13.09.2017 07:40  
Kamery
W sumie to jak się patrzy na to jak się zachowują co poniektóre przedszkolanki, to nie dziwię się że chcą mieć podgląd na to co się dzieje.
wyślij odpowiedź

Autor: Józef 05.08.2018 22:29  
E-pociecha.pl bezpłatny system dla przedszkoli
https://www.facebook.com/epociechapl/
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #    #         #####  
  #   #    ##    #    #   #     #