MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > pokój dla chłopca
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: OlgaU. 24.04.2016 19:00  
pokój dla chłopca
Nasz synek ma 4 lata i nadszedł czas na jego własny pokój, gdzie szukaliście inspiracji do urządzenia? Na jakie meble postawiliście? Wiadomo dzieci nieco inaczej meble traktują (zdarzy im się trzasnąć drzwiczkami) więc wolałabym coś trwałego.
p.s. jestem z Kielc
wyślij odpowiedź

Autor: maśka 25.04.2016 12:55  
wystrój
ja starałam się urządzić tak, żeby jednak po roku nie trzeba było zmieniać, meble mam z meble-decor jak najbardziej trwałe i zniosły już niejedne dziecięco tornado :d jeżeli chodzi o kolorystykę jest żółto i zielono- córcia sama kolory wybierała, dużo poduch, miękkich puf i to w sumie tyle chyba :P
wyślij odpowiedź

Autor: Inkaaaa 05.05.2016 00:17  
Pokój dla dziecka
Właśnie mam podobny problem. Myślę o zmianie wystroju pokoju dla dziecka. Zmiana mebli to już chyba konieczność bo mój mały "Picasso" obsmarował i podrapał niższe partie czym się dało :P
wyślij odpowiedź

Autor: Marlica 11.05.2016 06:47  
Odp:Pokój dla dziecka
Inkaaaa udało Ci się znaleźć coś fajnego? Mam podobny problem. Także szukam fajnych sklepów meblowych. Daj proszę znać na jakim etapie poszukiwań jesteś! Czekam na ewentualne rekomendacje :)
wyślij odpowiedź

Autor: klara45 17.05.2016 00:03  
.
kupiłam michaśkowi taką fototapete co po niej malowac mozna było, teraz zamówiłam mu fajną lampkę na electro.pl . Stolarz robi jeszcze nowe łóżeczko i bedzie już koniec urządzania pokoju ;)
wyślij odpowiedź

Autor: Klaudia Wil 19.05.2016 05:23  
pokój
Kończymy juz urządzanie pokoju. Wszystko zupełnie od zera, jak szaleć to szaleć;) Potrzebujemy jeszcze tylko łózeczka. Macie jakieś sugestie co do salonu/sklepu?
wyślij odpowiedź

Autor: Dorotja4402 23.05.2016 00:16  
Odp:Pokój dla dziecka
Kurcze a nie boicie się kupować w sklepach internetowych? Mnie kuszą niższe ceny, ale z drugiej strony boje się, że kupie bubel albo, ze w ogóle nie przywiozą. Macie jakieś internetowe sklepy meblowe, które możecie polecić. Planuje większe zmiany w swoim mieszkaniu. Potylu latach w końcu przekonałam męża i będzie remont :D
wyślij odpowiedź

Autor: Paulina 24.05.2016 00:50  
meble
Ja przeglądam katalogi sklepów meblowych. Jednak co salon to meble:) Ostatnio ciekawą opcją są meble modułowe. Wyglądają naprawdę efektownie i sama zastanawiam się czy w niedalekiej przyszłości się na nie nie zdecydować.
wyślij odpowiedź

Autor: Mia 30.05.2016 23:56  
meble
Gratuluje @Dorotja4402:) Ja na Twoim miejscu przeglądałabym strony internetowe salonów meblowych i jeśli coś Cię zainteresuje to wybrałabym się tam zobaczyć jak meble wyglądają w realu.
wyślij odpowiedź

Autor: Olena 06.06.2016 13:08  
Modułowe
Widziałam dziś fajny materiał o meblach modułowych w DDTVN - BRW przygotowało nową kolekcję. Possi Light zdaje się. Jeśli idą z tym do telewizji, to chyba muszą być niezłe. ;)
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 06.06.2016 23:07  
Meble
O to ciekawe, chyba przeoczyłam. Widziałaś może? Co o nich uważasz? Warto przejść się do salonu?
wyślij odpowiedź

Autor: Jolka 07.06.2016 13:46  
Possi Light
Widziałam ten materiał, ale był on prezentowany w pytaniu na śniadanie :)
Meble prezentują się super, nowocześnie i elegancko. Bez zbędnych kombinacji. :D W ten weekend wybiorę się do salonu, aby je obejrzeć na "żywo"
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 08.06.2016 06:18  
Meble
Macie jakiegoś linka z materiałem żeby obejrzeć? Może i ja się wybiore:D
wyślij odpowiedź

Autor: Olena 09.06.2016 10:22  
Modułowe Possi Light
@Magda - chętnie bym Ci podrzuciła, ale zaraz uznają, że spam i wywalą :D
Co do samych mebli, to byłam wczoraj w salonie BRW i widziałam na żywo. Schludne, atrakcyjne, bardzo ciekawie pomyślane - można dowolnie sobie ustawiać te moduły, wieszać na ścianie itd.
Ja zastanawiam się nad kupnem do salonu, ale moim zdaniem do pokoju dziecka też się nadadzą. np. na ubranka albo zabawki :)
wyślij odpowiedź

Autor: Magda 14.06.2016 11:01  
Fajne meble Possi Light
@Olena, dzięki za info. :) Poszperałam w sieci i znalazłam stronę z meblami Possi Light. Nie chce się wierzyć, że jest aż 46 milionów kombinacji. Fajne wybrali kolory frontów, białe będą idealnie pasować do pokoju dziecinnego. Jak maluch podrośnie zawsze będę mogła zmienić fronty na inny kolor. :)
wyślij odpowiedź

Autor: Olena 15.06.2016 13:52  
Possi Light
@Magda - dokładnie. :)
Ja też w taką liczbę nie wierzę, ale i tak sam motyw zmiany kolorów jest OK.
Widziałam te meble na żywo w weekend i w kwestii dziecka to świetne jest to, że te meble mają okrągłe wykończenia. Także są mega bezpieczne dla malucha :)
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Tomka 16.06.2016 00:41  
Modułowe
Myślałam o meblach modułowych do salonu ale wychodzi na to, że mogą się sprawdzić także w pokoju dziecka:) Super sprawa z tymi okrągłymi wykończeniami. Mam bardzo ruchliwe dziecko, wszędzie go pełno i nie trudno o katastrofy;) Przy takich meblach byłabym trochę spokojniejsza o małego.
wyślij odpowiedź

Autor: Natalia 20.06.2016 10:23  
Possi Light
Warto jeszcze zaznaczyć, że meble Possi Light są bardzo pakowne, co mnie niesamowicie zaskoczyło. Myślałam, że będą płytkie i w efekcie zmieści się w nich mało rzeczy. Muszę przyznać, że BRW stanęło na wysokości zasania :)
wyślij odpowiedź

Autor: Olena 21.06.2016 09:43  
Possi Light
Ha - to dzieci też się ucieszą, że dostaną kolejne miejsce do zabawy w chowanego. :)
Ja już zamówiłam kilka modułów (znam już fachowy język!) do pokoju maluszka - na początku na pewno będą w nich królowały ubranka, ale gdy podrośnie, przemodeluję ich układ i będzie można chować w nich zabawki.
wyślij odpowiedź

Autor: KarojalnaK 22.06.2016 06:18  
Possi Light
Oooo proszę, tego po BRW się nie spodziewałam. Naprawdę bezpieczna kolekcja. Cieszą mnie te zaokrąglone brzegi i pakowność. Wiadomo jak to przy dzieciach, rzeczy mnóstwo i nigdy nie starcza miejsca żeby to upchnąć;)
wyślij odpowiedź

Autor: Marsylia 22.06.2016 19:34  
Possi Light
Słuchajcie a jak z ceną? Da się dźwignąć? Nie miałam jeszcze okazji podejść do salonu.
wyślij odpowiedź

Autor: Olena 24.06.2016 08:58  
Possi Light
Wszystko zależy od tego ile potrzebujesz modułów, dlatego trudno powiedzieć tutaj konkretną cenę. Jednak nie jest tak źle. Wszystko mieści się w granicach rozsądku. ;) Ceny znajdują się na stronie BRW, więc zanim pójdziesz do salonu możesz na spokojnie się z nimi zapoznać. :)
wyślij odpowiedź

Autor: Marsylia 24.06.2016 10:18  
Possi Light
@Olena dzięki:) Nawet nie ogarnęłam tych cen na stronie, tak się zapatrzyłam na meble:D Cena naprawdę super jak na taką jakość i nowowczesność.
wyślij odpowiedź

Autor: tata 09.04.2020 09:09  
inaczej
meble to nie wszystko, warto zadbać też o przestrzeń do wypoczynku i zabawy... ja polecam :
https://lyke.dk/obiekty-sensoryczne/
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #        #######   #####  
  #   #   #    #   #        #     # 
 #     #  #    #   #        #       
 #     #  #    #   ######   ######  
 #     #  #######        #  #     #