MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Mądry wydatek 500 plus
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Martka Ka 15.04.2016 08:45  
Mądry wydatek 500 plus
Zastanawiałyście się jak mądrze skorzystać z tych 500 plus? Przyznam, że złożyłam już wniosek i to chyba dobra okazja żeby trochę pomnożyć środki, gdybym zrobiła mały domowy biznes mogłoby się udać. Chcę kupić hafciarkę i robić ubranka dla dzieci, z dobrej jakości materiałów, trwałe, delikatne dla skóry no i ślicznie zdobione… myślicie, że jest szansa zyskać klientów w takim biznesie?
wyślij odpowiedź


Autor: minionka 15.04.2016 11:12  
fajnie
Jak dla mnie brzmi to super! Sama mam hafciarkę Bernina ale tylko dla swoich dzieciaków to robię, nie myślałam nigdy o sprzedaży, a w sumie brzmi super tym bardziej, że akurat z tym 500 plus spokojnie sobie na raty powolutku możesz wziąć i zacząć faktycznie zarabiać, jak postawisz fajną stronę internetową to sądzę, że klienci się pojawią.
wyślij odpowiedź

Autor: aśkuś 29.04.2016 10:12  
codzienne wydatki
bardzo podoba mi się Twój pomysł, ja raczej będę te pieniądze przeznaczała na codzienne wydatki, taki zastrzyk gotówki zdecydowanie mi się przyda, teraz np. padł mi odkurzacz i muszę kupić nowy, wyczaiłam tani w http://www.dobregarnki.pl/ no ale nie mam i tak z marszu pieniędzy żeby kupić jak się żyje od pierwszego do pierwszego
wyślij odpowiedź

Autor: Anna M. 02.10.2016 12:37  
500 plus
Moim zdaniem, to zależy od budżetu, który posiadamy. Ja i bez 500 plus jestem w dość dobrej sytuacji finansowej dlatego postanowiłam wpłacać je dzieciom na konto plus kupuję im z te pieniądze książki lub jak wpadnie mi jakaś w oko - fajną planszówkę. Co prawda, zazwyczaj są one drogie, ale ostatnio znalazłam wydawnictwo Tailor Games, które ma fajne gry w przyzwoitych cenach.
wyślij odpowiedź


Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
  ###   #  ####### ####### 
 #  #  ##  #    #  # 
 #   # # #  #      #  
 #   #  #  ######   #  
 #   #  #     #  #   
 #  #   #  #   #  #   
  ###  #####  #####   #   
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp