MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Chusty do noszenia dzieci
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: bozena 25.02.2016 17:10  
Chusty do noszenia dzieci
witajcie, gdyby ktoś z was szukał porządnej chusty do noszenia dzieci, moge polecici te zfirmy Bonbonenfant. są naprawde dobrej jakości, sama ich używałam i jest to na prawde wygodna rzecz
wyślij odpowiedź


Autor: cecylija 26.02.2016 00:37  
pytanie
a jak długo używasz chusty? Myślę nad kupnem takiej na chrzciny jednak nie wiem czy nie lepiej nosidełko, bo jednak hmm.. sama chusta sprawia wrażenie mało trwałej, w końcu materiał jak materiał, zaraz się w praniu może zepsuć.
wyślij odpowiedź

Autor: agens 26.02.2016 02:09  
Odp:pytanie
Myślę że nie jest tak źle z tymi chustami ;) swoją kupowałam kilka miesięcy temu na bonbonenfant.pl i absolutnie nic z nią nie jest :) materiał bardzo trwały, dobrej jakości a używam chusty codziennie ;)
wyślij odpowiedź

Autor: Alina 02.03.2016 10:47  
chusty
Jedni rodzice z entuzjazmem „przesiadają" się z wózka na chustę, inni wyrażają wiele obaw o zdrowie dziecka. Oto garść informacji dla niezdecydowanych - najczęściej wyrażane obawy i wątpliwości..odsyłam do fajnie napisanego artykułu na ten temat [url]Jedni rodzice z entuzjazmem „przesiadają" się z wózka na chustę, inni wyrażają wiele obaw o zdrowie dziecka. Oto garść informacji dla niezdecydowanych - najczęściej wyrażane obawy i wątpliwości.[/url] ja miałam i byłam zadowolona...mały też;)
wyślij odpowiedź

Autor: Marcelina31 13.09.2017 22:10  
Luna Dream
Moim zdaniem o wiele lepsza są chusty od Luna Dream. Niedawno kupiłam taka i powiem wam, że mimo iż była tańsza od innych wcale nie ustępuje im jakościowo. Posiada wszystkie atesty i certyfikaty, a to jest najważniejsze. Co do samego noszenia dziecka w chuście, to muj maluch pokochał ja od pierwszego spaceru! Jest teraz tak ciekawski, że chce widzieć wszystko co dzieje się na około, a mnie to bardzo cieszy, ponieważ na pewno przyczynia się to do jego rozwoju :)
wyślij odpowiedź


Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
 #####  #     #####  ##### 
 #   # #  #  #   # #   # 
    # #  #  #   # #   # 
 #####  #  #  #####  ###### 
 #    ####### #   #    # 
 #       #  #   # #   # 
 #######    #  #####  ##### 
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp