MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Nowe radio dla dzieci
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ewa Maciejewska 09.09.2015 11:43  
Nowe radio dla dzieci
Ostatnio narzekałam do męża, ze dla dzieci nie ma nic ciekawego w eterze, okazuje się, ze niekoniecznie:) Polskie Radio Dzieciom, publiczne i co ważne-bez reklam, sporo ciekawych audycji, również dla rodziców, dużo muzyki (nie tylko dla dzieci, jest fajna audycja muzyczna jakoś po południu codziennie), warto posłuchać :) znacie?
wyślij odpowiedź

Autor: Mama Werka 16.09.2015 18:34  
Dla dzieci nie tylko w eterze
Ja jakoś nie przepadam za radiem i z dzieciakiem też go nie słucham ;) Zazwyczaj mamy inne rozrywki. A jak już muszę na chwilę odsapnąć, to korzystam zazwyczaj z portalu http://bajkowa.tv/ Są tam same fajne bajki i bez nieodpowiednich treści, więc mogę spokojnie się wyłączyć na parę minut i nie martwić się o to, co dzieciak ogląda :)
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Maciejewska 09.11.2015 15:53  
radio
Portali z bajkami to znamy na pęczki ;) a radio to jest takie magiczne medium, ze warto dać dzieciom się z nim zapoznać :) a nuż się spodoba:)
wyślij odpowiedź

Autor: Anna Kosiar 17.11.2015 16:45  
Polskie Radio Dzieciom
A my właśnie tego radia słuchamy od jakiegoś czasu, odkryte przypadkiem podczas podróży pociągiem, gdy tylko telefon był pod ręką, słuchaliśmy na słuchawkach z dzieckiem - są nawet piosenki z mojego dzieciństwa i uwaga: ZERO reklam.
wyślij odpowiedź

Autor: Beata 22.12.2015 11:57  
radio
My ostatnio odkryliśmy też Strefę Rodzica właśnie na radiu Dzieciom, ciekawe tematy są poruszane, ostatnio było na przykład o tym jak oszczędzać mając dziecko, o różnych systemach nauczania czy chorobach jamy ustnej. Także i dla rodziców i dla dzieciaków :)
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####    #####  
 #     #  #    #   #     #  #     # 
       #  #    #   #        #     # 
  #####   #    #   ######    #####  
       #  #######  #     #  #     # 
 #     #       #   #     #  #     #