MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Gdzie zabrać dzieci na wycieczkę?
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Joanna 24.01.2015 14:06  
Gdzie zabrać dzieci na wycieczkę?
Gdzie zabieracie swoje grupy na wycieczki? Ostatnio byłam z grupą 5-cio latków w Formy Kolory w Śródmieściu. Dzieciaki fajnie się bawiły i malowały kubki. Musieliśmy poczekać kilka dni na wypał, ale było warto. Zastanawiam się jeszcze na innymi ciekawymi miejscami w W-wa.
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka_przedszkola 13.02.2015 07:35  
wycieczki
byliśmy w Muzeum Ewolucji w PKiN było bardzo fajnie. Dzieciaki wszak uwielbiają dinozaury:)i koszt niewielki.
Wczoraj byliśmy na wystawie Lego. Wystawa jako taka fajna tylko masa ludzi i ciężko było upilnować towarzystwo...:P
wyślij odpowiedź

Autor: Weronika 18.02.2016 09:35  
weekendowa wycieczka
Jakiś czas temu zabrałam swoją Anię i dwójkę dzieci mojej siostry do Teatru Małego Widza (http://teatrmalegowidza.pl/). Dzieciaki świetnie się bawiły i nie chciały wychodzić :) Co prawda ja zabrałam tylko trójkę dzieci, ale myślę, że jakby chcieć zorganizować weekendową większą wycieczkę to każdy maluch byłby szczęśliwy :)
wyślij odpowiedź

Autor: nauczycielka przedszkolanka 21.02.2016 19:14  
super ciekawa wycieczka do Etno Muzeum
Byłam z moimi przedszkolakami w Etno Muzeum (www zaczarowanachata.pl),niezwykle zajęcia,pozawcze (muzeum super plastyczne!),ruchowe na swieżym powietrzu i ręczne zajęcia napawde pełne pozytywne zaskoczenie,polecam gorąco
wyślij odpowiedź

Autor: Katarzyna Gruszczyńska 31.03.2016 13:02  
Stajnia Pociecha
Koniecznie do Stajni Pociecha!
Mnóstwo zieleni, oprowadzanki na kucyku, domek z kominkiem, ognisko. Piękne miejsce.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #        #######   #####  
  #   #   #    #   #    #   #     # 
 #     #  #    #       #    #     # 
 #     #  #    #      #      ###### 
 #     #  #######    #            # 
  #   #        #     #      #     #