MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > NOWY SEZON WE FREE ART FUSION! JUŻ DZIŚ ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA ZAJĘCIA
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Free Art Fusion 09.09.2014 11:01  
NOWY SEZON WE FREE ART FUSION! JUŻ DZIŚ ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA ZAJĘCIA


Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku 6 - 12 do udziału w wyjątkowych i niepowtarzalnych zajęciach taneczno – akrobatyczno – plastycznych! Brzmi intrygująco? Oto co przygotowaliśmy dla Was w nadchodzącym sezonie:

 Aerial dance w ramach grupy Flying Kids. Propozycja idealna dla dzieci, które nudzą się na zwykłych zajęciach tanecznych i potrzebują “czegoś więcej”. W ramach Flying Kids uczymy najmłodszych tańca na podwieszanych rekwizytach takich jak koło (aerial hoop), szarfa (aerial tessu, silk czy butterfly silk), trapez, liny itp. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych tancerzy/akrobatów, z uprawnieniami instruktorskimi oraz posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi.

 Taniec połączony z zajęciami plastycznymi – czyli nauka podstaw tańca klasycznego prowadzona wraz z plastycznymi zabawami. Dzięki połączeniu ruchu z rozwijaniem talentu plastycznego w sposób ciekawy i w formie zabawy dbamy o wszechstronny rozwój dzieci. Zajęcia skierowane są do młodszej grupy wiekowej (6-8). Dzieci starsze (9-12) będą miały okazję tworzyć w ramach zajęć m.in elementy scenorgafii do własnych przedstawień!


 Gimnastyka z rociąganiem – czyli nauka podstawowych elementów gimnastyki artystycznej i akrobatyki. Dzięki tym zajęciom dzieci zdobędą elastyczność, giętkość i rozciągnięcie oraz grację i plastyczność ruchu, połączoną ze skocznością, równowagą i koordynacją ciała. Nabędą siłę, dynamikę, wytrzymałość i umiejętność koncentracji.zapisy@freeartfusion.pl
wyślij odpowiedź


Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
  ###   #####  #####  ##### 
 #  #  #   # #   # #   # 
 #   #    # #    #   # 
 #   #  #####  ######  ##### 
 #   # #    #   # #   # 
 #  #  #    #   # #   # 
  ###  #######  #####  ##### 
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp