MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > pogryzienie przez komary
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Anna Wieczorkowska 04.09.2014 01:41  
pogryzienie przez komary
jak bardzo są niebezpieczne ukąszenia komarów? jakie są powikłania? Czy Dziecko z widocznym obrzękiem po ukąszeniu komara otrzymuje jakąś pomoc w Przedszkolu?
03 września 2014r.
wyślij odpowiedź

Autor: Bea 11.09.2014 16:26  
O matko!!! Te komary!!! ;-)))
Tak, wzywa się karetkę pogotowia :-))) O ile oczywiście rodzice wyrażą na piśmie zgodę na interwencję medyczną w razie wypadku :-)))
Przepraszam za ten żart, ale problem jest wyolbrzymiony. Żadnych konkretów jedynie pytania...chciałoby się powiedzieć, idiotyczne :-)))
A w domu komar nigdy nie ukąsił? Nie sądziłam, ze to takie kulturalne owady, ino w przedszkolu kąsają :-)))
wyślij odpowiedź

Autor: tomcug 11.09.2014 20:54  
Odp:O matko!!! Te komary!!! ;-)))
A widzisz, Bea. Ja miałam w czerwcu mamusię, która ZABRONIŁA mi wychodzić z dziećmi na plac zabaw, bo komary niemiłosiernie kąsają. Oczywiście zakaz dotyczył całej grupy, bo ona przecież w domu samego dziecka trzymać nie będzie, z nudów by ją wykończyło:) Wiec niech dzieciaki duszą się w sali. Klient nasz pan!
wyślij odpowiedź

Autor: Bea 12.09.2014 13:25  
Odp:Odp:O matko!!! Te komary!!! ;-)))
Takim mamusiom się z uśmiechem przytakuje, wysłuchuje się "problemu" i robi swoje ;-)))
Trzeba się było zapytać, czy jej dziecku oddychanie nie szkodzi...przecież teraz mamy niekoniecznie czyste powietrze :-)))
Oj, praca w przedszkolu bywa zabawna, zarówno dzięki dzieciom jak i rodzicom :-)))
wyślij odpowiedź

Autor: Mysza 08.10.2014 15:11  
Komar komarowi nie równy:D
Oj powiem Wam, że moja córa strasznie źle znosi ugryzienia przez komary. Takie ukąszenie puchnie jej strasznie mocno i tworzy się duży obrzęk. Boli, piecze a po paru dniach samo przechodzi. Ale wygląda to nieciekawie. Te komary jakieś zmutowane teraz chyba są:)
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #######  ####### 
  ##    #     #  #        #    #  
 # #          #  #            #   
   #     #####   ######      #    
   #    #              #    #     
   #    #        #     #    #