MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Najlepsze sklepy odzieżowe dla dzieci
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: anitka 12.05.2014 10:03  
Najlepsze sklepy odzieżowe dla dzieci
Czym Waszym zdaniem powinny charakteryzować się dobre sklepy odzieżowe dla dzieci? Powinna decydować cena, jakość, wybór, moda? Czy opłaca się na przykład kupować rzeczy przez internet?
wyślij odpowiedź

Autor: Maja Lis 12.05.2014 13:49  
Tak
Moim zdaniem ciuchy powinny być przede wszystkim wygodne i praktyczne. To co piękne z reguły nie nadaje się dla dziecka. Nie mogę patrzeć jak ubiera się dzieci w cekiny, tiule, sztuczne materiały, ecoskóry itp. Ciuchy dla maluchów nie powinny też być bardzo drogie. Maluch potrzebuje ich więcej niż dorosły i często nas na nie zwyczajnie nie stać. Co do zakupów przez internet jestem jak najbardziej na tak.
wyślij odpowiedź

Autor: brak brak 13.05.2014 06:48  
aniola
tak według mnie opłaca się. Przykładowo http://ancymonki.pl/ tutaj znalazłam ancymonki dla mojej córki których w sklepie nie mogłam dostać. Cena zdecydowanie niższa a jakość z najwyższej półki
wyślij odpowiedź

Autor: Maja Lis 14.05.2014 10:56  
:)
Zazwyczaj czego nie mogę znaleźć w sklepie udaje się wypatrzeć w internecie. Często też tak robię, w sklepach internetowych jest taniej bo i mniejsze są koszty prowadzenia takiego sklepu niż stacjonarnego. A my kupujący na tym zyskujemy.
wyślij odpowiedź

Autor: anitka 14.05.2014 15:38  
....
To fakt, że w sieci jest taniej. Szkoda tylko, że nie można takiego ciucha przymierzyć :) Orientujecie się jak to jest ze zwrotami jeśli coś nie pasuje?
wyślij odpowiedź

Autor: kings 29.06.2014 12:45  
zwroty
Nie ma problemu, masz bodajże 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Takie samo prawo tyczy także sklepów stacjonarnych
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 21.09.2016 10:47  
najlepsze sklepy internetowe
Oczywiście że opłaca kupować w sieci. Ja sobie nie wyobrażam iść na zakupy z moją całą 3. Każde zawsze coś chce, bieganie za nim, wszystko ruszają. Tragedia. Tak to zamawiam przez internet jak przychodzi to mierzę czy jest ok. Jak nie to zwracam i kupuję coś innego albo wymieniam na inny rozmiar. Ja ostatnio znalazłam taki sklep na necie gdzie jest tania przesyłka i ze zwrotami czy wymianą nie ma problemu a co najważniejsze jakość ubrań do ceny jest rewelacyjna.
wyślij odpowiedź

Autor: Martyna Olszewska 05.10.2016 13:52  
najlepszy sklep
JA SWOJEMU DZIECKKU UBRANKA KUPUJE NA http://www.americanoutlet.pl/pl/ . Towar sprowadzany jest z USA. Jak na takie marki ceny sa przystepne. Zawsze sa ciekawe promocje i wyprzedaze a przy zakupie zawsze otrzymuje 15% rabatu. Ostatnio kupilam synkowi kurtke Tommy Hilfiger za 150zl przy czym dostalam rabacik wiec jeszcze taniej ialam ;)
wyślij odpowiedź

Autor: Aldona Karolek 25.01.2017 16:16  
butki online
dla dzieciaczka to najwygodniej zakupy online .mozna na spokojnie cos wybrac i zamówić wieczorem kiedy rozrabiaki juz śpią :) ja tak zamawiam też buty. wypróbowałam sobie http://e-butydladzieci.pl/ towar zawsze wysłany o czasie, zgodny z opisem. sama radosc z zakupów :)
wyślij odpowiedź

Autor: Karolina P 01.02.2017 10:42  
Bliźniaki
Zakupy przez internet bardzo ułatwiają życie. Ja mam bliźniaki, więc wyjście z nimi na zakupy jest naprawdę ciężkie. Nie wiem czy znacie, ale ja kupuje ubranka ostatnio na Psoty.com. Ubrania szyte w Polsce i są naprawdę lepsze niż w wielu innych sklepach, z którymi miałam do czynienia.
wyślij odpowiedź

Autor: Robert 26.08.2021 13:27  
Nocniki jednorazowe TRON
Przez internet można kupić także coś bardzo praktycznego - nocniki jednorazowe z http://tron.eu.com/
Są w pełni kompaktowe, łatwe w użytku i w dodatku w pełni ekologiczne.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####    #####    #####  
  ##    #     #  #     #  #     # 
 # #          #        #  #     # 
   #     #####    #####    ###### 
   #    #              #        # 
   #    #        #     #  #     #