MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Kuchnia w żłobku...
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Kasia 05.09.2013 11:41  
Kuchnia w żłobku...
Witam.Jestem w trakcie remontu lokalu ,żeby przystosować go na zlobek.Moje pytanie brzmi czy kuchnia w żlobku może byc na innym piętrze?A dokładnie w podpiwniczeniu.Piwnica jest wysoka,mieszkalna.Czy ktos może mi podpowiedzieć?Dziękuję.
wyślij odpowiedź

Autor: Monika S 03.02.2020 09:55  
Catering
Niby zawsze byla kuchnia, ja sama pamietam czasy z kuchnią przedszkolną... Ale w dzisiejszych czasach mega popularny stał się catering, i tak tez jest w przedszkolu do którego uczęszcza mój syn. Dowożą im catering z M&S, a moj Antek jest zachwycony! A ja w szoku, bo jest totalnym niejadkiem, natomiast dania cateringowe bardzo mu smakują.
wyślij odpowiedź

Autor: Paulina Jurek 04.02.2020 09:58  
my space catering
Moje dziecko jest zadowolone z cateringu my space catering- bardzo sobie go chwali i mówi że obiadki są pyszne i zawsze syte. A z tego co wiem- jadłospisy są urozmaicone. Bardzo polecamy ten catering ;)
wyślij odpowiedź

Autor: ola santor 05.02.2020 11:35  
obiadki
Fajny catering oferuje firma My space Catering :)) Obiadki są pyszne i zdrowe dzieci rekomenduja
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 07.02.2020 10:17  
jedzenie
Pyszne jedzenie serwuje my space catering. Zdrowe przede wszystkim i najważniejsze jest to że dzieciom smakują. Wcześniej w przedszkolu była kuchnia i teraz odkąd jest catering to zdecydowanie lepiej.
wyślij odpowiedź

Autor: julia m 07.02.2020 13:01  
catering dla przedszkoli
Dobre jedzenie serwuje catering My space catering- idealnie sprawdzi się dla maluchów.
wyślij odpowiedź

Autor: Judyta Zaremba 25.02.2020 14:49  
Catering
Jesli szukacie dobrego cateringu dla maluchów, to my space catering sprosta waszym wymaganiom. Nie ma nic lepszego niz zadowolone i najedzone dziecko. Polecam!
wyślij odpowiedź

Autor: Maria Staw 02.03.2020 10:45  
my space catering
Jak dla mnie to super pomysl, dzieciaki chetnie jedzą, wszystko lepiej smakuje ;) Catering zapewnia firma my space catering takze wielki plus dla firmy
wyślij odpowiedź

Autor: Marta 12.03.2020 15:04  
Catering - przedszkole
Zgodzę się z poprzedniczkami. Nasza placówka również w ostatnim czasie postanowiła przerzucić się na catering. Aktualnie testujemy ten od my space catering i zapowiada się obiecująco! Dzieci są zachwycone smakiem dań. Zjadają wszystko z apetytem. Ceny za catering są zdecydowanie adekwatne do jakości.
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 16.03.2020 19:03  
żywienie dzieci
Dzień dobry,

jestem studentką 5 roku dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę pracę magisterską na temat żywienia dzieci w wieku przedszkolnym. Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Z góry dziękuję.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScb-rnTk4ZTQ7OSRiDSvlG5V9B5cvxx_AxbCBdSGfSwXr3HvA/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR3YaQ4NjQ4jSDAIFklVdqL3NeEWciydQo76J3n0ne3jjC1CcxLK0mAZtQY
wyślij odpowiedź

Autor: Hanka 25.03.2020 12:34  
Catering
Od niedawna do przedszkola gdzie zapisana jest moja cora dowoza catering. Od tej pory mala zaczela normalnie jesc ! Firma cateringowa to my space catering, podobno bardzo dobra i spotkalam sie wlasnie z duza ilością pozytywnych opinii .
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####    #####   ####### 
  #   #   #     #  #     #  #    #  
 #     #        #  #            #   
 #     #   #####   ######      #    
 #     #  #        #     #    #     
  #   #   #        #     #    #