MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Angielski dla dzieci - Katowice
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Mariolla 28.04.2013 09:23  
Angielski dla dzieci - Katowice
Witam wszystkie mamy z Katowic. Chciałam założyć wątek gdzie możemy wymienić się opiniami nt. szkół językowych i kursów dla dzieci z j. angielskiego.
Ja w poprzednim roku posłałam swojego urwisa do Lingua House na kurs Talking Kids i z kursu byłam zadowolona, maluch robił postępy i do tego, co mnie zdziwiło, chodził chętnie na zajęcia. W tym roku zapisałam go na metodę Direct Kids, podobno też bardzo dobra, może ktoś miał z nią styczność?
wyślij odpowiedź

Autor: Viśka 13.08.2014 10:30  
Odp:Angielski dla dzieci - Katowice
Cześć! chciałam odświeżyć wątek, czy mogłabyś coś więcej napisać na temat tej metody, chcę swoje dzieciaki zapisać na kurs od 7 lat własnie myślałam też o tej szkole bo jest niedaleko.
wyślij odpowiedź

Autor: Mariolla 14.08.2014 13:07  
Odp:Odp:Angielski dla dzieci - Katowice
Witaj :)) ja jestem bardzo zadowolona tak jak pisałam wcześniej, teraz jest już na drugim poziomie kursu i jest OK :) na temat metody poczytaj tutaj:
http://lingua-house.pl/kursy-jezykowe-dla-dzieci.html
wyślij odpowiedź

Autor: Viśka 15.08.2014 10:18  
Odp:Odp:Odp:Angielski dla dzieci - Katowice
Cześć. Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź! :-))) wyczytałam na stronie że są lekcje próbne, czy można podejść zobaczyć jak realnie wygląda lekcją tą metodą?
wyślij odpowiedź

Autor: Mariolla 18.08.2014 10:45  
Odp:Odp:Odp:Odp:Angielski dla dzieci - Katowice
nie ma problemu - najlepiej zajrzyj na stronę którą podałam bo tam możesz poczytać na temat metody, są także lekcje próbne aby zobaczyć jak ona faktycznie w rzeczywistości wygląda - całość bazuje na nauce przez mówienie ale oczywiście pomoce dodatkowe również są, moim zdaniem kurs BDB
wyślij odpowiedź

Autor: Ola30 17.07.2015 09:20  
wesole siodemki
A ja mojego malucha najzwyczajniej w świcie posłałam do przedszkola, gdzie jest dobry lektor j. angielskiego. Na ul Granicznej jest przedszkole wesole siodemki i tam naprawde sa lektorzy, ktorzy potrafia uczyc tego jezyka! ja jestem bardzo zadowolona, przedszkole i nauka ang w jednym
wyślij odpowiedź

Autor: asiapaczu 26.05.2016 11:18  
http://Aztekium.pl/grammar
Naukę języków obcych ale również polskiego oferuje serwis http://Aztekium.pl/grammar <--
Warto zajrzeć, bo nie trzeba wydawać pieniędzy za efekty. Nauka w formie zabawy!
Pozdrawiam :)
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####    #####    #####    #####  
 #     #  #     #  #     #  #     # 
       #        #  #        #     # 
  #####    #####   ######    #####  
 #              #  #     #  #     #