MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Przedszkole w Lubeck
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: dorotka 11.11.2012 17:31  
Przedszkole w Lubeck
Dzien Dobry czy jest tu jakas mama co mieszka w Lubeck i oddała dzieciatko do przedszkola??Ja wlasnie mam zamiar zapisac Oliwie 3 letnia moja coreczke ale bardzo sie boje bo jezyka zbytnio nie znam a chcialabym zeby dziecko bylo z dziecmi,maz zna jezyk ale cale dnie w pracy moze jakos damy rade jesli sa jakies mamusie prosze o kontakt dorotka
wyślij odpowiedź

Autor: Ela 28.11.2012 14:39  
Wnuki w przedszkolu w Lubece
Nasze wnuki urodziły się w Niemczech i poszły do przedszkola w Lubece. Mama od urodzenia mówiła do nich po Polsku. Dziecko będzie miało mały problem tylko przez kilka tygodni, a potem sobie doskonale poradzi. Jedyny problem aby w sposób wystarczający porozumiewać się z paniami w przedszkolu które nie będą znały Polskiego aby porozumiewć się o problemach i dać na kartce kilka podstawowych słów np pić, sisusi itp
wyślij odpowiedź

Autor: dorotka 24.09.2013 20:17  
:.)
to znow ja Dorotka.Powiem tak Niunia chodzi do przedszkola od maja i teraz daje rade az nie moze sie doczekac kiedy znow pojdzie tak sie cieszy i ja sie ciesze w domciu po polsku rozmawiamy teraz czas na mnie jezyka sie uczyc:)Pozdrawiam Pani Elu
wyślij odpowiedź

Autor: Beata Potocka 22.03.2015 22:56  
Odp:Przedszkole w Lubeck
Witaj dorotko:)) i jak zapisałaś dzieciątko w Lubeck?? w jakim przedszkolu?? Proszę doradź, ponieważ chcę wyjechać z córka do męża do Lubeck i szukam przedszkola, tak samo jak ty niemiecki kiepsko, i nie wiem od czego zacząć. POMOCY!! mój adres e-mail beapot@wp.pl
wyślij odpowiedź

Autor: aneta 23.03.2015 16:00  
biuro@zlobkiiprzedszkolanaplus.pl
Witam zapraszamy do naszego nowego portalu zlobkiiprzedszkolanaplus.pl wszystkie chętne mamy, które poszukują wolnych miejsc w przedszkolach żłobkach czy tez klubach malucha , jeśli szukacie w konkretnej okolicy jakiejś oferty piszcie do nas za darmo znajdziemy i prześlemy aktualne oferty z danego miejsca z wolnymi miejscami!! bądź uważacie ze chcielibyście jakieś przedszkole na naszym portalu zgłaszajcie się do nas na e mail biuro@zlobkiiprzedszkolanaplus.pl
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####    #####   #         #####  
 #     #  #     #  #    #   #     # 
       #        #  #    #   #       
  #####    #####   #    #   ######  
 #              #  #######  #     # 
 #        #     #       #   #     #