MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Kontak ojca z dzieckiem
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ania K 26.09.2012 10:17  
Kontak ojca z dzieckiem
Szanowni Państwo
Jesteśmy od stycznia tego roku po rozwodzie, mamy małe dziecko synka ma 2 latka mieszka ze mną czyli z matką. Nie ustalaliśmy sądownie widywań ojca z dzieckiem, gdyż stwierdziliśmy że sami się dogadamy. I po rozmowach doszliśmy do wniosku, że ojciec dziecka będzie zabierał dziecko co drugi weekend od piątku do niedzieli. Tak od jakiegoś czasu to wygląda,jednak ojciec dziecka chciałby zabierać małego dodatkowo na jedną noc, (odwożąc go tym samym następnego dnia rano do żłobka, np. z czwartku na piątek) w tym tygodniu co nie widzi dziecka, gdyż twierdzi że za nim tęskni i jest to dla niego za długa przerwa. Proszę o poradę co powinnam zrobić, powinnam się zgodzić? czy to nie wpływa negatywnie na rozwój dziecka, nie wybiję go tym z tygodniowego rytmu? czy dziecko nie będzie tym wygłupione? I co powinnam dziecku mówić? Dodam jeszcze że dziecko chętnie idzie do taty i cieszy na spotkania z nim. Ja z byłym mężem mam relacje poprawne, i nie chodzi mi o mnie czy o byłego męże, chodzi mi wyłącznie o dobro naszego synka. Bardzo proszę o pomoc...
wyślij odpowiedź

Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #        #######   #####  
 #     #  #    #   #        #     # 
       #  #    #   #        #     # 
  #####   #    #   ######    #####  
 #        #######        #  #     #