MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > opieka nad dziecmi
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: ila 16.02.2012 13:35  
opieka nad dziecmi
Witam,ja takze planuje od maja opieke nad maluchami,max 6dzieci.Niechce duzych grup bo chcialabym zeby maluchy czuly sie u mnie jak w domu,zeby kazde moglo czuc sie ze jest pod dobra opieka.zastanawiam sie czy dzielnice bialoleka-tarchomin to dobre miejsce.Prosze o rady,mam pytanko czy jako mamy odalybyscie dziecko do takiej mini placowki
wyślij odpowiedź

Autor: MAma 16.02.2012 14:56  
Odp:opieka nad dziecmi
Witam.1 W jakim wieku mają być dzieci ?
2.Ile osób do obsługi tychże dzieci ?
3.Jakie warunki lokalowe Pani oferuje ?
4.Jakie ma Pani doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi (kilkorgiem Jednocześnie ?
wyślij odpowiedź

Autor: ila 16.02.2012 18:18  
Odp:Odp:opieka nad dziecmi
dzieci w wieku od 2 do 5latek!napoczatek ja sama z gr6 dzieciaczkow tak jak wspomnialam,opieka odbedzie sie w mieszkaniu z malym ogrodkiem,ze dzieci latem mogly sobie zazyc swiezego powietrza!pracowalam w zlobku,oraz w szkole podstawowej prowadzilam ognisko przedszkole,zajmowalam sie tam 10dzieciaczkow jednoczesnie!
wyślij odpowiedź

Autor: MAma 16.02.2012 19:53  
Odp:Odp:Odp:opieka nad dziecmi
To jest poważna decyzja,może zbyt poważna,aby podejmować ją tak"z marszu",jednak godna uwagi.Czy posiłki byłoby oferowane na miejscu,czy też dzieci przynosiłyby własny suchy prowiant ? Jeżeli z posiłkami na miejscu(chyba że catering),to jednej osobie byłoby ciężko zajmować się wszystkim.Pracowała Pani w żłobku,to wie Pani,że nawet w tak małej grupie inna osoba zajmuje się przygotowywaniem posiłków dla dzieci. Wydaje mi się,że pomysł ma rację bytu i może się sprawdzić. Powodzenia !
wyślij odpowiedź

Autor: ila 16.02.2012 21:15  
Odp:Odp:Odp:Odp:opieka nad dziecmi
dziekuje za odpowiedz.Chce aby dzieci mialy posilki na miejscu,kazdemu jest potrzebny cieply obiadek!myslalam o cateringu lub zatrudnic pania na kuchnie!oczywiscie ze wiem jak duzo trzeba poswiecac uwagi szkrabom dlatego ja zajme sie tylko i wylacznie opieka nad dzieciaczkami!
wyślij odpowiedź

Autor: ila 16.02.2012 21:52  
Odp:Odp:Odp:Odp:Odp:opieka nad dziecmi
Mam jeszcze pytanko ile Pani jako mama chcialaby aby taki mini punkt kosztował,jakie bylyby oplaty za calosc??
wyślij odpowiedź

Autor: MAma 17.02.2012 07:44  
Odp:Odp:Odp:Odp:Odp:Odp:opieka nad dziecmi
Nie znam realiów warszawskich i w tej kwestii Pani nie mogę pomóc.Może przejrzałaby Pani strony internetowe przedszkoli i kubów dziecięcych i na tej podstawie ułożyć cennik.Pozdrawiam MAma
wyślij odpowiedź

Autor: ila 17.02.2012 08:51  
Odp:Odp:Odp:Odp:Odp:Odp:Odp:opieka nad dziecmi
Rozumiem!jesli chodzi o warszawskie ceny to sa one bardzo wysokie,srednia miesieczna oplata za 8godz to ok.1000zl+wpisowe ok.500zl!Prosze drogie Mamy z warszawy o rady i podpowiedzi:) ile chcialybyscie aby taki mini punkt kosztowal?
wyślij odpowiedź

Autor: Ilona 29.02.2012 21:08  
Drodzy rodzice Drogie Mamy!!!
Wiatam !prosze o porady podpowiedzi i odpowiedzi jezeli chodzi własnie o takie kluby malucha!ja jako mama chetnie oddałabym dziecko w takie "mało tłoczne" miejsce. Jednak uważam ze powinny one zachecac cena:) Drogie mamy pomóżcie co sadzicie na temat Warszawa Ursus???juz niemoge doczekac sie kiedy otworze taki klubik:) ale niechce wpakowac sie na mine,chce połączyc to co lubie z tym co jest niezbedne!
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #######  #######   #####  
  #   #   #        #    #   #     # 
 #     #  #            #    #     # 
 #     #  ######      #      ###### 
 #     #        #    #            # 
  #   #   #     #    #      #     #