MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > No Women No Art Dzieciom
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: No Women No Art 16.11.2011 12:58  
No Women No Art Dzieciom
Zapraszamy na 4. edycję Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kobiet No Women No Art, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 17-22 listopada.

Tegoroczny program zdominuje interdyscyplinarna wystawa „Ulice są nasze!”, która rozmaitymi instalacjami, interwencjami i akcjami artystyczno-społecznymi podbije centrum Poznania wciągając do dyskusji o miejscu sztuki i miejscu kobiety w przestrzeni publicznej. Znane elementy miejskiej ulicy ubrane zostaną w szydełkowe kostiumy Olek, zmieniać i prowokować centrum będą też m.in. : Karolina Breguła, Anna Okrasko, Modraszek Kolektyw i Ella . Wspólnie będziemy sadzić drzewa na Alei Wielkopolanek i wyjedziemy na miasto krytyczną masą wózkową. Na tydzień Poznań odmienią liczne twórcze interwencje artystek, które zapraszać będą przechodniów do refleksji nad ich wspólną przestrzenią.

Ponadto, w innych festiwalowych lokalizacjach posłuchamy koncertu Asia i Koty (Meskalina), a festiwal zainauguruje koncert utworów polskich kompozytorek (Scena na piętrze), obejrzymy dzieła rosyjskiej reżyserki Kiry Muratowej, oraz film jednej z pierwszych twórczyń kina niemego Lois Weber (Kino Muza), po raz pierwszy w Poznaniu odbędą się Ściegi Ręczne (Stary Browar)– targi dedykowane dobremu projektowaniu. Pierwszy raz, przygotowano też specjalną sekcję No Women No Art Dzieciom, prezentująca mądrą sztukę tworzoną przez kobiety specjalnie (ale nie tylko) dla dzieci.
wyślij odpowiedź


Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
  ###   #####  ####### ####### 
 #  #  #   # #    #  # 
 #   #    # #      #  
 #   #  #####  ######   #  
 #   #    #    #  #   
 #  #  #   # #   #  #   
  ###   #####  #####   #   
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp