MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Opłata Stala, ryczałtowa
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Anna K-P 07.09.2011 09:24  
Opłata Stala, ryczałtowa
Witam, zgodnie z nowymi zmianami w opłatach za przedszkola państwowe mam jedno pytanie , czy można od wrześnie pobierać tę opłatę stałą, zgodnie z codziennie wypełnianą listą wejśc i wyjśc dziecka będzie mi naliczona opłata , a juz za wrzesień dostalam kwitek do zapłaty za zywienie oraz opłatę stałą - z tego co wyczytałam w róznych artykułach wynika, że nie ma już tej opłaty stałej, juz sama nie wiem . jak to jest u Państwa. A może czyta to jakiś rodzic z przedszkola w ożarowie mazowieckim, tam słyszałam, ze rodzice wygrali walkę z władzami i zniesiono już w poprzednich latach tę opłatę stałą ?
wyślij odpowiedź

Autor: Anna M 07.09.2011 19:19  
Odp:Opłata Stala, ryczałtowa
Opłata stała jest poza godzinami realizacji podstawy programowej. Z reguły są to godziny 8-13, ale proszę zapytać w swojej placówce.
Pozostałe godziny są płatne - wysokość opłaty za godzinę ustala organ prowadzący przedszkole.Płaci Pani za każdą dodatkową deklarowaną godzine pobytu dziecka w przedszkolu.
Teraz, we wrześniu, pobierane są opłaty za cały miesiąc, bo trudno przewidzieć frekwencję dziecka. Natomiast w październiku będą odpisy za ewentualnie nieobecności we wrześniu.

wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####    #####   #######   #####  
 #     #  #     #  #    #   #     # 
       #  #            #    #     # 
  #####   ######      #      #####  
       #  #     #    #      #     # 
 #     #  #     #    #      #     #