MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Dywan w przedszkolu-kryteria wyboru
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Celia 14.10.2010 11:40  
Dywan w przedszkolu-kryteria wyboru
Nie wiem czy pytanie było ale zapytam się bo przeszukując forum nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi.

Jakie kryteria musi spełniać dywan w przedszkolu? Jakie musi posiadać Atesty?
Oraz pytanie jaki jest najlepszy?

wyślij odpowiedź

Autor: asa 14.10.2010 13:23  
Odp:Dywan w przedszkolu-kryteria wyboru
Certyfikat dla sanepidu, ze jest wykonany z bezpiecznego tworzywa i przeznaczony dla dzieci i certyfikat dla straży pożarnej informujący o tym, ze tworzywo jest trudno zapalne.
Kupując dywan zapytaj o te rzeczy. Niestety ciężko jest znaleźć fajny kolorowy niedrogi dywan spełniający te normy. Jak już je mają to są drogie. Chociażby dywany z mojebambino.com.pl
wyślij odpowiedź

Autor: berta55 03.03.2016 15:35  
dywan
Polecam firmą Dywanopol (sklep.dywanopol.pl). Mają w ofercie dywany o praktycznie każdej stylistyce, w tym bardzo dużo typowo dziecięcych i do sypialni. Solidne produkty, z wysokiej jakości materiału, porządne wykończenia.
wyślij odpowiedź

Autor: hemte 06.09.2016 13:49  
re
Zajrzyj na stronę sklepu Dywanstyl. Do przedszkola powinien to być bardzo duży dywan, który będzie można przy okazji wykorzystać jako zabawkę. Np. na dywanie może znajdować się jaka trasa samochodowa, różne drogi itp. To chyba najbardziej popularne. A jakość wiadomo - wysoka. Jednak każdego dnia będzie po nim chodziło 20-30 różnych osób.
wyślij odpowiedź

Autor: s 23.09.2016 12:00  
Dywan w przedszkolu
Zdrowiej i higienicznej raczej jest w przedszkolu bez dywanów, chyba że macie dobry sprzęt do sprzatania i będziecie go czesto używać.
http://www.przedszkolembb.pl
wyślij odpowiedź

Autor: zertaaa 23.05.2017 16:31  
Brałem chyba trzy lata temu dywan z serii Exclusive. Bardzo gęsty, co zwiększa wytrzymałość i łatwość utrzymania w czystości. Płacisz w okolicach 200 – 300 złotych w Dywanopol, do tego bezpłatna przesyłka, więc się kalkuluje. Płaciłem kiedyś za ten dywan więcej. Teraz jest tańszy, ale identyczne modele.
wyślij odpowiedź

Autor: kadeko 19.12.2017 10:29  
re
Wydaje mi się, że powinien to być taki dywan - https://dywanstyl.pl/kategoria/mlodziezowe-i-dzieciece tyle, że większy, pokrywający większość powierzchni sali przedszkolnej. Czy tak optymalnie? Raczej tak. Dywan powinien być dla dzieci elementem zabawy. Mogą na nim być zwierzaki, jakiś tor - to odpowiedni kierunek.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna Baniak 13.07.2018 10:27  
dywany plecione
Dywany plecione są dobre, tylko z dobrej wełny. [url=https://pufadesign.pl/79-dywany-i-chodniki]https://pufadesign.pl/79-dywany-i-chodniki[/url]
wyślij odpowiedź

Autor: aaaa 23.11.2018 12:56  
Ostatnio urządzaliśmy nasze prywatne przedszkole i problem się pojawił jak trzeba było dobrać odpowiedni dywan. Wybór jest ogromny, a też nie każdy materiał się nadaje. Dużo mi osobiście pomogły porady na stronie 7kd.pl/smartblog/117_dywany-do-przedszkoli.html. Jeśli ktoś szuka czegoś bardziej PRO do używania przez dzieci to warto poczytać.
wyślij odpowiedź

Autor: martaiki 18.12.2018 11:32  
Dywan
Ogólnie opłaca się kupować dywany online bo ma się mega wybór wzorow w jednym miejscu, wygodnie i też cenowo to nieraz fajnie wygląda. Ale z drugiej strony jest ryzyko że się nie trafi i kupi słaby jakościowo dywan. Fajnym takim poradnikiem co do zakupów dywanu przez neta jest wpis na blogu 7kd.pl/smartblog/67_dywany-online.html. Polecam, można uniknąć kilku błędów.
wyślij odpowiedź

Autor: trojmiasto 16.05.2019 10:30  
Odp:dywan
UWAGA! Ostrzegam przed firmą Paweł Grzybowski - prowadzi sprzedaż dywanów. W sklepie Pawła Grzybowskiego w ogóle nie było wywieszonych cen na dywanach, a część dywanów miała zamazane metki z informacjami o składzie surowcowym. Ulotki informowały, że syndyk masy upadłościowej wyprzedaje dywany w związku z upadłością największej hurtowni w regionie z dywanami. W sklepie sprzedano mi dwa sztuczne dywany jako dywany w 100% z naturalnego jedwabiu. Co więcej, jak przyszłam z reklamacją, to jeden z pracowników Pawła Grzybowskiego był bardzo agresywny, groził mi pobiciem i zastraszał mnie. Policja musiała interweniować. Teraz Paweł Grzybowski chyba dalej działa na terenie Trójmiasta.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna 16.05.2021 19:26  
danfloor
wszystkie dywany które mają w mojebambino ma w tańszych cenach firma Danfloor sklepdywanyrzeszow małpa gmail.com
wyślij odpowiedź

Autor: Krystyna Luc 09.05.2022 11:16  
Dywany
Zanim zamówiłam dywan dla dziecka to przeczytałam artykuły w necie na ten temat, choćby ten na blogu 7kd.pl/smartblog/118_dywany-z-atestem-dla-dzieci.html. Warto sobie rzucić okiem, fajnie rozkładają temat na czynniki pierwsze a wbrew pozorom sprawa jest skomplikowana.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #        #      #    #     # 
 #     #   #####      #      #####  
 #     #  #          #      #     # 
  #   #   #          #      #     #