MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Co na gęsty katar?
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: matuka 11.10.2010 12:58  
Co na gęsty katar?
Moja córka ma dość gęsty katar. Nie bardzo umie wydmuchiwać nosek, więc trochę ją to męczy, zwłaszcza w nocy,bo nosek zatkany. Nie mogę tego ściągnąć przy pomocy gruszki i nie wiem, czego użyć, żeby jej ulżyć. Poradźcie coś.
wyślij odpowiedź


Autor: ala 12.10.2010 11:07  
Co na gęsty katar
U mnie dobrze się sprawdza aspirator marimer - przed ściągnięciem wydzieliny psikam trochę sprayu do noska, żeby rozrzedzić katar, a potem pięknie wszystko schodzi. Ten aspirator jest wygodny w użyciu, bo nie trzeba żadnych dodatkowych filtrów kupować, a poza tym też jest bezpieczny dla malucha, bo nie ma ryzyka, że za głęboko wsadzisz do noska (końcówka jest zaokrąglona).
wyślij odpowiedź

Autor: Magda K. 13.10.2010 14:15  
Na katar
Ja wprawdzie nie wiedziałam, że jest aspirator marimer, ale sprayu używam od dawna - nie tylko jak dzieci są chore. Także jak my mamy katar, to nie kupuję nic innego tylko marimer. Dobrze się też sprawdza, jak w domu albo w pracy jest sucho.
wyślij odpowiedź

Autor: lisa07 13.10.2010 20:57  
marimer
marimer to roztwór wody morskiej, jest kilka takich preparatów na rynku - ja przetestowałam chyba wszystkie :) marimer wygrywa, bo moim zdaniem jest najwydajniejszy, więc kosztuje relatywnie najmniej.
też polecam go na katar, a także (albo zwłaszcza) do codziennej pielęgnacji noska maluszka, która pozwala w dużej mierze tego kataru uniknąć.
wyślij odpowiedź

Autor: katia 16.10.2010 20:18  
.
marimer też moim zdaniem najlepszy na katar. i najtańszy, i na najdłużej wystarcza. całą rodziną stosujemy codziennie, bo mamy bardzo suche powietrze w domu, nawilżacz nie wyrabia...;)
wyślij odpowiedź


Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
  ###  #    #######  ##### 
 #  #  #  #  #    #   # 
 #   # #  #  #    #   # 
 #   # #  #  ######  ##### 
 #   # #######    # #   # 
 #  #    #  #   # #   # 
  ###     #  #####  ##### 
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp