MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > "MINI ŻŁOBEK" Prywatna działalność "opieka dla maluszków"
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ewa Kowalska 06.12.2009 14:08  
"MINI ŻŁOBEK" Prywatna działalność "opieka dla maluszków"
Witam mam pytanie odnośnie prywatnej działalności dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat...

Mam 26 lat jestem po pedagogice mam 2 koleżanki które również są po pedagogice. Jesteśmy bezrobotne mamy dzieci w wieku przedszkolnym, jestemy operatywne i mamy doswiadczenie w opiece nad dziećmi- same jesteśmy matkami. Przedstawię po krótce moją ideę...

Myślę o zagospodarowaniu dużego 3, 4 pokojowego mieszkania, które można byłoby urządzić na mini żłobek. Byłaby to działalność początkowo doraźna, polegająca opiece na telefon. Takie mini pogotowie dla rodziców, ale również całodzienna, możliwe by było pozostawienie dziecka na noc- opcja dla rodziców którzy planują bankiet bądź nie mają komu zostawić swej pociechy na noc. Wiedzę merytoryczną posiadamy oraz podejście do dzieci nie wiemy jednak od czego zacząć??? Czy jest może ktoś kto może prowadzi podobną działalność i zaczynał od zera...? Bardzo proszę o wskazówki na co uważać i co zrobić by takową działalność podjąć. Myślę o legalnej działalności jakie potrzebuję zgody, gdzie się udać, czy mogę skorzystać z jakiś dotacji UE??? Czy jest to możliwe by nam się udało??? Proszę o opinię może komuś sie udało małym kosztem coś takiego zorganizować??? Zaznaczam nie mamy dużych oszczędności....
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Kowalska 06.12.2009 14:14  
mój mail ewaadrian@wp.pl 17786050 bardzo prosze o jakieś wskazówki :)
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Kowalska 06.12.2009 14:15  
17786050 moje gg
wyślij odpowiedź

Autor: monika 06.12.2009 19:08  
Ewo!
Ewa, przecież całośc masz opisana w temacie: PUNKT OPIEKI NAD DZIEĆMI. Nie wymyslilas nic nowego... poczytaj tamte wpisy. No i na pewno nie beda to male koszty - z tym musisz sie liczyc. I pamietaj, ze dzialalnosc gospodarcza wymaga lokalu uztykowego! Ostatnio glosno bylo o zamknietej placowce w stolicy z powodu braku uzytkowosci lokalu.

Pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: aw 06.12.2009 20:36  
Odp:"MINI ŻŁOBEK" Prywatna działalność "opieka dla maluszków"
Jeszcze szukaj w kategorii Zauytania o przedszkola > watek Klub maluszka
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####   #######