MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > Instrumenty słabej jakości w DIM
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Piccolo 05.09.2009 16:48  
Instrumenty słabej jakości w DIM
Zdecydowałam się napisać o tym, ponieważ zakup bębenków w DIM kosztował mnie dużo nerwów i trochę pieniędzy ( dla mnie- wyrzuconych w błoto). Otóż, przy zakładaniu studia muzycznego dla dzieci postanowiłam skorzystać z oferty DIM i zakupić małe bębenki dla dzieci. Już podczas pierwszych zajęć, bębenki pękały dzieciom podczas gry ( wcale nie grały agresywnie!). Membrana była tak sucha i mało elastyczna, że darła się jak papier.Wprawdzie po zgłoszeniu tego problemu firmie DIM, otrzymałam nowe bębenki ( w ramach reklamacji) ale cóż z tego..te wymienione były takiej samej jakości i też się podarły. Skutek był taki, że przez cały rok szkolny podarte bębenki przeleżały na półce a ja musiałam pożyczyć inne. Reasumując - nie polecam bębenków firmy DIM.
wyślij odpowiedź

Autor: mimi 11.10.2010 22:33  
Podobny problem
Moje przedszkole kupiło chyba tez bębenki tej firmy. Po prostu: bubel. Nie da się na tym grać. Cienka, sucha i niealastyczna membrana pęka na kawałki. W przedszkolu jest mnóstwo "pustych" obręczy i dziurawych instrumentów. Już przy lekkim uderzeniu instrumenty rozlatują się. Niestety, kupowanie kota w worku. Podobnie miałam z chustą animacyjną, na której zostawały "przerzedzenia" w tkaninie po dziecięcych palcach... podrzucanie na niej woreczka z grochem powodowało rozrywanie się materiału. Na szczęście zwróciłam towar i dostałam zwrot pieniędzy. Czy mogliby polecić Pańtwo firmę, która robi solidne chusty?
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #        #######  ####### 
  ##    #    #   #        #    #  
 # #    #    #   #            #   
   #    #    #   ######      #    
   #    #######        #    #     
   #         #   #     #    #