MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI

Forum > INNE RÓŻNE TEMATY I WĄTKI > czy potrzebna wyparzaka w cateringu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Pawel 18.05.2009 14:14  
czy potrzebna wyparzaka w cateringu
Witam,

Mam do was pytanie, staram się otworzyć przedszkole i chciałbym się dowiedzieć, jak na taki ciąg technologicznych patrzy sanepid. Niestety sam sanepid nie chce mi powiedzieć (urzędniczki się boja, że ich słowa będę później wykorzystane przeciwko nim).
Żywienie chce opierać na posiłkach dostarczanych przez firmę cateringową, która po skończonym posiłku w przedszkolu, by zabierała brudne naczynia ceramiczne i dezynfekowała je u siebie. Następnego dnia by przywoziła czyste naczynia wraz z posiłkami w termosach i tak codziennie.

Chodzi o to aby zlikwidować potrzebę trzymania wyparzarki w przedszkolu. Czy jest to możliwe?
wyślij odpowiedź

Autor: Aga 31.05.2009 09:28  
Odp:czy potrzebna wyparzaka w cateringu
Jeśli u siebie nie będziesz przygotowywać posiłków, a wszystko będzie oparte na firmie zewnętrznej to chyba wyparzarki nie trzeba. Najlepiej jeśli napiszesz oficjalne pismo do Sanepidu i poprosisz o opinię, Sanepid do twojego oficjalnego pisma powinien się odnieść.
Ja prowadziłam kawiarnię i zdarzało się, że psuła nam się zmywarka z wyparzaczem wtedy używaliśmy naczynia plastikowe - kubki plastikowe do piwa, soków itd.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #    #######  ####### 
  #   #    ##    #        #    #  
 #     #  # #    #            #   
 #     #    #    ######      #    
 #     #    #          #    #     
  #   #     #    #     #    #