MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Jak wyglądają bale w Waszych przedszkolach?
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Agatka 13.02.2009 18:52  
Jak wyglądają bale w Waszych przedszkolach?
Drodzy Rodzice! Mam pytanko. Jak wyglądają w Waszych przedszkolach bale przebierańców? Pamiętam, że kiedy ja byłam w przedszkolu, taki bal był świętem dla całych rodzin, przychodzili rodzice, rodzeństwo... W przedszkolu mojego dziecka "bal" będzie przed obiadkiem, praktycznie z zakazem przyjścia dla rodziców, a ewentualne młodsze rodzeństwo musi zapłacic ustaloną stawkę godzinową... Zastanawiam się, czy u nas jest tak dziwnie, czy może tak to po prostu wygląda w większości przedszkoli i już. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
wyślij odpowiedź

Autor: Aneta 14.02.2009 16:38  
Poznań
U nas też podobnie.Bal karnawałowy w przedszkolu odbył się przed obiadem bez rodziców.
wyślij odpowiedź

Autor: ulica_marzycieli 22.02.2009 11:57  
Odp:Jak wyglądają bale w Waszych przedszkolach?
Jestem nauczycielką w przedszkolu, więc wiem coś na ten temat. Bal z rodzicami jest możliwy, w ubiegłym roku prowadziłam taki, jednak w sali poza przedszkolem (przedszkolne sale są zbyt małe by pomieścić dzieci i ich rodziców razem, więc bal w przedszkolu z reguły odbywa się bez rodziców). Nieliczne mamy chętnie dołączyły do zabawy, pozostałe stały pod ścianą obserwując co się dzieje (tylko w jakim celu?). Kiedy zaczęłam zapraszać te mamy do tańca z dziećmi, to najpierw protestowały, że nie, bo "to czy tamto", a potem zwyczajnie się... wyniosły. Ale kto chciał, to został i było wesoło. Jednak takich rodziców, którzy się naprawdę z dziećmi bawią, jest niewiele. Większość albo- jak już pisałam, stoi i obserwuje, albo przez te parę godzin biega z aparatem fotograficznym lub kamerą (prawdziwa plaga!) utrudniając zabawę.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #         #####    #####  
  ##    #    #   #     #  #     # 
 # #    #    #   #     #  #     # 
   #    #    #    #####    ###### 
   #    #######  #     #        # 
   #         #   #     #  #     #