MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Brak miejsca w przedszkolu
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Julia Nowak 17.12.2018 14:37  
Brak miejsca w przedszkolu
Czy są tutaj (lub znacie) jakieś osoby, które mają dzieci w wieku od 3-6 lat i nie wysłały ich (z różnych przyczyn) do przedszkola?
Czy znacie może kogoś albo sami doświadczyliście jakichś trudności przy zapisach dziecka do placówek przedszkolnych? (np. zabrakło miejsca dla Was)
Czy ktoś doświadczył dyskryminacji podczas zapisów dziecka do przedszkola (np. z uwagi na jego niepełnosprawność)?
Pomagam organizacji pozarządowej, która chce dotrzeć do takich rodziców i przeanalizować, czy problem ten występuje w Polsce oraz w jakiej skali. Zgodnie z ustawą, każde dziecko ma prawo dostępu do edukacji przedszkolnej! Bardzo proszę o informacje, jeśli kogoś z Państwa dotknęły podobne problemy. Tylko mówiąc o tym głośno można coś zmienić, aby nam i naszym dzieciom żyło się lepiej. Proszę o wysłanie wiadomości mailowych na adres : nowakr@hrw.org
wyślij odpowiedź

Autor: Tata ze świdnicy 24.01.2019 12:44  
Ze świdnicy
Witam, Moje dzieci nie doświadczają żadnej dyskryminacji. chodzimy do przedszkola Abracadabra w świdnicy i jest na prawde donbrze. <a href="https://www.przedszkole-swidnica.pl">Strona naszego przedszkola w świdnicy</a>
wyślij odpowiedź

Autor: Sławomir Kustek 14.04.2019 04:43  
Nie ma to jak prywatne
U nas również nie było z tym problemów a to dlatego, że zdecydowaliśmy się wraz z żoną, że córka pójdzie do prywatnej placówki językowej. Tequesta zaskoczyła nas mile pod kilkoma względami, począwszy od przemiłych nauczycieli kończąc na szerokiej ofercie zajęć dodatkowych
wyślij odpowiedź

Autor: tomcug 14.04.2019 11:01  
Odp:Nie ma to jak prywatne
No trudno nie zachwycać się swoja placówką. Na pewno jest rewelacyjna a opinia bardzo rzetelna i z pewnością nie stronnicza...
wyślij odpowiedź

Autor: natalia 25.06.2019 15:55  
niepubliczne placówki
Moje dzieci uczęszczają do przedszkola Fair Play w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolona. Nie mieliśmy problemów z zapisem, a cena za przedszkole również nie jest wygórowana.Myślę, że warto szukać nie tylko publicznych placówek w których są wcześniejsze rekrutacje i problemy z dostaniem się np. dzieci spoza rejonu.
wyślij odpowiedź

Autor: Anita 15.07.2019 10:35  
Fair Play
Też nie miałam problemu z zapisem dziecka do przedszkola. Obecnie chodzimy do Fair Play w Rzeszowie na Architektów. Bardzo fajny program i wspaniałe warunki. Szczerze polecam, gdyż cena nie wygórowana za taką jakość
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #######   #####   ####### 
 #     #  #        #     #  #    #  
       #  #        #            #   
  #####   ######   ######      #    
 #              #  #     #    #     
 #        #     #  #     #    #