MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Nowa praca- nowe wyzwanie
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Anna Nowak 28.08.2018 23:01  
Nowa praca- nowe wyzwanie
Witajcie!
Pisze o małą poradę i o kilka słów od osób a raczej nauczycielek, które już swoją pierwsza pracę w przedszkolu mają za sobą. Jestem świeżo upieczoną absolwentką szkoły wyższej i od września zaczynam swoją pierwszą - poważną pracę- mianowicie będę nauczycielem wychowania przedszkolnego w grupie trzylatków. Jestem bardzo zestresowana.. poza tym, że nie znam dobrze przedszkola, to tak zobowiązujące stanowisko wzbudza jeszcze większy stres. Stad moja prośba do Was nauczycielek, proszę o jakieś dobre rady albo sposoby ogarnięcia tego chaotycznego września, co moge zrobić by poczuć sie swobodniej? Na co powinnam zwrócić szczególna uwagę? Jak radzić sobie ze stresem? Czym powinnam sie przejmować? Jak w ogole powinnam do tego podejść? Dajcie znać! Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam!!
wyślij odpowiedź

Autor: Sylwia Flus 21.09.2018 15:54  
Daj sobie czas:)
I przede wszystkim spokojnie. Jest tego duzo, ale bądź sobą i postaw we wrześniu na to, żeby dobrze poznać dzieciaki i rodziców. A co do pracy z dziećmi ja polecam bardzo wykorzystywanie nowoczesnych technologi i gry multimedialne, na skakance można znaleźć gotowe scenariusze do ćwiczeń. Super sprawa, ja lubię i dzieciaki moje też w ten sposób się uczyć uwielbiają.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #######   #####    #####  
 #     #  #        #     #  #     # 
       #  #        #     #  #     # 
  #####   ######    #####    ###### 
 #              #  #     #        # 
 #        #     #  #     #  #     #