MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Idealne zajęcie dla przedszkolaka-malowanie figurek
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: WYLEWNI produkcja 08.05.2018 15:27  
Idealne zajęcie dla przedszkolaka-malowanie figurek
Chcesz, aby Twoje dziecko świetnie się rozwijało a zarazem fajnie bawiło? Zajrzyj do nas: www.wylewni.pl
wyślij odpowiedź

Autor: Ania 08.05.2018 16:27  
Odp:Idealne zajęcie dla przedszkolaka-malowanie figurek
Najlepsze dla dzieci są produkty z gipsu !! Serdecznie polecam, kupiłam dla moich dzieci i były zachwycone !
wyślij odpowiedź

Autor: Anna Kołodziejczyk 07.06.2018 20:47  
Moim zdaniem super sprawa
Miałam okazję być z dzieckiem na dwóch imprezach, gdzie były malowane te figurki i powiem otwarcie, ze jak dla mnie to super sprawa. W końcu coś twórczego i rozwojowego. Bo jak się patrzy na pracę niektórych animatorów, to nic tylko zgodzić się by PS4 wystawili do ogrodu z TV i dla wielu pewnie ich rola by sie kończyła. A tu śmiech, zabawa i zadowolenie
wyślij odpowiedź

Autor: Sandra 09.06.2018 22:42  
Odp:Moim zdaniem super sprawa
Zgadzam się z Tobą. Tego rodzaju zabawy bardzo pomagają w odpowiednim rozwoju, w przeciwieństwie do gier video
wyślij odpowiedź

Autor: Kaśka G 12.06.2018 07:23  
Re. figurki
Moim zdaniem za mało tego rodzaju zabaw z dziećmi obecnie jest że tak napisze realizowanych. tego rodzaju zabawy powinny byc obowiązkowe w przedszkolach i klasach 1-3. I nie piszczcie mi o funduszach... bo to naprawdę nie jest drogie. Problem by nie wiem, tego rodzaju figurki pomalować i przygotować jako prezent na Dzień Matki?
wyślij odpowiedź

Autor: Kamila 12.06.2018 07:47  
Wystarczy chcieć
U nas w przedszkolu w najstarszej grupie były tego rodzaju zajęcia. Z tego rozmawiałam, to opinia mojej córki nie była odosobniona,Dziecko było bardzo zadowolone. Coś nowego i dzieciaki są zadowolone. Wniosek, wystarczy tylko chcieć
wyślij odpowiedź

Autor: Bożena 12.06.2018 08:33  
Re figurki nie tylko w przxedzkolu
Moim zdaniem jest to po prostu idealny sposób na wspólną zabawę nie tylko w przedszkolu
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###    #        #######   #####  
  #   #   #    #   #    #   #     # 
 #     #  #    #       #    #     # 
 #     #  #    #      #      #####  
 #     #  #######    #      #     # 
  #   #        #     #      #     #