MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Komunikacja przedszkola z rodzicem
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Anna Mazanek 29.03.2018 13:43  
Komunikacja przedszkola z rodzicem
Jestem mamą obecnie już Zerówkowicza przez cały czas uczęszczania mojego dziecka do przedszkola denerwowało mnie że wiadomości np. proszę przynieść na jutro jakiś owoc umieszczane są w różnych porach dnia. Niejednokrotnie moje dziecko z tego powodu płakało ponieważ w momencie wychodzenia Dziecka do domu wiadomości jeszcze nie było lub babcia która odbiera czasami wnuka zapomniała przekazać.Od pewnego czasu mamy w przedszkolu aplikację Mojedziecko24.pl i jest super wszystkie wiadomości mam na swoim telefonie i już nie ma płaczu !!
wyślij odpowiedź

Autor: Monika Bem 09.04.2018 16:35  
Fajne rozwiązanie
Fajne rozwiązanie, w naszym przedszkolu niestety takiego nie ma.
Chętnie zainstalowałabym sobie taką aplikacje
( Mojedziecko34.pl ) żeby mieć wszystkie wiadomości pod ręką.
wyślij odpowiedź

Autor: Anna Mazanek 09.04.2018 16:42  
Fajne rozwiązanie
Chyba miałaś na myśli aplikację
Mojedziecko24.pl
Tak to naprawdę fajna aplikacja i bardzo pomocna.
wyślij odpowiedź

Autor: Julita 20.04.2018 15:21  
Organizacja
Kwestia organizacji w przedszkolu wg mnie. Jeżeli wdrożenie aplikacji do tak prostej rzeczy ma powodować wzrost czesnego to nie jest to najlepsze rozwiązanie problemu. Moje dziecko uczęszcza do Doliny Elfów na Ursynowie i tam opiekunki odpowiednio wcześniej planują zajęcia i informują rodziców o tego rodzaju potrzebach. Jeżeli opiekunki nie będą odpowiednio zorganizowane to żadna aplikacja tego problemu nie rozwiąże.
wyślij odpowiedź

Autor: Kasia 05.06.2018 15:40  
Odp:Organizacja
Hej
A ja uważam że fajny pomysł, u nas też niby wywieszają informację na tablicach a i tak zdarza mi się o czymś zapomnieć. Bardzo chętnie zainstalowałabym sobie ta aplikację Mojedziecko24.pl żeby mieć wszystkie informacje pod ręka.
Taka mała przypominajka.
Orientowałam sie jaki jest koszt takiej aplikacji dla przedszkola, uwierz mi że to są śmieszne pieniądze.Koszt lizaka.
wyślij odpowiedź

Autor: anitaW 14.02.2019 22:29  
przedszkole
Bardzo fajne przedszkole to mokotowskie Raz Dwa Trzy My. Przedszkole na poziomie, z fajnymi opiekunkami, uczące dziecka wiary w siebie i samodzielności. Ich program zdobył I nagrodę MEN więc o czymś to świadczy. Córeczka brata chodzi właśnie tam a ja często ją z przedszkola odbieram.
wyślij odpowiedź

Autor: Monika 19.02.2019 21:00  
Odp:przedszkole
Nie musicie się tak reklamować, to forum zamieniło sie w jeden wielki śmietnik....Nie ma po co zaglądać.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #         #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #        #  #    #   #     # 
 #     #   #####   #    #    #####  
 #     #        #  #######  #     # 
  #   #   #     #       #   #     #