MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Pani wychowawca w przedszkolu straszy zaklejaniem taśmą buzi.
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Zmartwiona 16.02.2018 17:50  
Pani wychowawca w przedszkolu straszy zaklejaniem taśmą buzi.
Witam, mój synek zaczął dopiero uczęszczać do przedszkola. Chętnie do niego chodzi, to jest tzw. cygańskie dziecko, pójdzie z każdym, wszędzie jeśli będzie wiedział, że się będzie dobrze bawić. Nie opowiada mi o przedszkolu prawie nic, mówi, że zapomniał co robili itd, więc zdziwiło mnie to, że dziś przyszedł do nas i mówi, że "pani zaklei mu buzie taśmą". My konsternacja i pytanie, pani żartowała? Odpowiada z powagą, że nie. " Pani powiedziała, że jak nie będę cicho to zaklei mi buzię taśmą". Co na ten temat sadzicie? Syn przyszedł jakby wybadać nas co o tym sądzimy i zrobiło to na nim duże wrażenie. Myślał autentycznie, że kobieta to zrobi. Pozdrawiam.
wyślij odpowiedź

Autor: Beata 14.05.2018 16:53  
Zaklejanie tasma
Witam. U mnie dzis ta sama sytuacja. Corka przyszla i mowila ze Pani chodzila z tasma i straszyla ze jak ktos bedzie rozmaeial zaklei usta tasma. Nie wiem co o tym myslec. Ogolnie lubi chodzic do przedszkola i lubi Panie.Mowila ze sa dobre i ze pierwszy raz tak Pani mowila.
wyślij odpowiedź

Autor: Beata 14.05.2018 16:56  
Odp:Pani wychowawca w przedszkolu straszy zaklejaniem taśmą buzi.

Witam. U mnie dzis ta sama sytuacja. Corka przyszla i mowila ze Pani chodzila z tasma i straszyla ze jak ktos bedzie rozmaeial zaklei usta tasma. Nie wiem co o tym myslec. Ogolnie lubi chodzic do przedszkola i lubi Panie.Mowila ze sa dobre i ze pierwszy raz tak Pani mowila.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#    #         #####    #####  
  ##    #    #   #     #  #     # 
 # #    #    #   #     #  #     # 
   #    #    #    #####    ###### 
   #    #######  #     #        # 
   #         #   #     #  #     #