MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > uwagi rodzicow w przedszkolu prywatnym
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: sylwia 27.03.2008 11:36  
uwagi rodzicow w przedszkolu prywatnym
Czy dyrektor/wlasciciel prywatnego przedszkola musi w jakis sposob brac pod uwage opinie rodzicow dotyczace dzialalnosci przedszkola czy to tylko jego dobra wola?
Rady rodzicow sa obowiazkowe tylko w panstwowych przedszkolach?
No wiem ze jak mi sie cos nie podoba to moge zrezygnowac, ale zzastrzezenia mam niewielkie i szans na zmiane przedszkola na inne zero....
pozdrawiam
sylwia
wyślij odpowiedź

Autor: Elżbieta 27.03.2008 11:46  
Odp:uwagi rodzicow w przedszkolu prywatnym
Dyrektor przedszkola niepublicznego musi liczyć się z opiniami rodziców na w stopniu wynikająym z wymogów ustawy o systemie światy i przepiów sanitarnych. W pozstałych sprawach nie musi i zrobi tak jak jego interes i widzenie sprawy pozwoli. W przedszkolach publicznych rodzice też nie mają możliwości oddziaływania na dyrektora i przedszkole w każdej sprawie. Tutaj można jednak dochodzić swoich racji w organie prowadzącym czyli gminie lub radzie miasta. Rady Rodziców w przedszkolu mają zaś ograniczone kompetencje.
wyślij odpowiedź

Autor: matka chrzestna 13.08.2008 00:04  
w Smyku w Ząbkach wyzywienie skandaliczne
i pomimo uwag nikt nie reaguje. Tak troszczą się o dzieci, że nawet w upały nie podadza picia. Budynek i wyposazenie na pokaz a posiłki sporządza tzw. "baba z chrustem"brrr.takie niesmaczne i niezgodne z normami.
wyślij odpowiedź

Autor: A fuj... 07.09.2008 14:05  
Wow...
Do matki chrzestnej... współczuję nauczycielom i opiekunom Pani dzieci. Swoją drogą chętnie bym zobaczyła arystokratkę taką jak Pani, gdyż sądzę, że tylko osoby z wyższych sfer mogą się pokusić dziś o traktowanie innych jak tłuszczy ("baba z chrustem" - określenie stosowane w dzisiejszych czasach do nazwania pani kucharki... to jest dopiero niesmaczne).A może zasugerowałaby jej Pani mały make over? Kłaniam się Pani... jakżebym mogła inaczej.
wyślij odpowiedź

Autor: aldona krzyk 29.08.2009 23:44  
najgorsze przedszkole w krakowie
ostrzegam wszystkich rodzicow przed PRYWATNYM PRZEDSZKOLEM NR 3 W KRAKOWIW NA OS PIASTOW!!!!!moj syn stale wracal glodny brudny i spragniony z tego przedszkola ,nie bylismy nigdy informowani o wycieczkach i roznych wyjsciach za ktore musielismy placic syn skarzyl sie ze pani dyrektor krzyczy na niego i ubliza mu a niektore dzieci zamyka po ciemku w lazience lub bije ale tylko te ,ktore nie potrafia jeszcze mowic zeby nie skarzyly pytam czy nie ma sily na takie babsko??????
wyślij odpowiedź

Autor: mama 03.06.2010 22:04  
przedszkole prywatne nr 3 w Krakowie oś. Piastów
Potwierdzam negatywną opinię o tym przedszkolu, mój synek tam chodził i postanowiłam zmienić mu przedszkole. Uważajcie na Panią Dyrektor, nie lubi dzieci ale lubi pieniądze, jest obłudna i nieszczera w stosunku do rodziców. Mogę opisać dużo szczegółów, przykrych niestety, gdyby ktoś chciał. U osób, które kiedyś pracowały z tą Panią i innych nie ma dobrej opinii. Odradzam współpracę z tym przedszkolem!!!!!!!!!!
wyślij odpowiedź

Autor: mama 04.08.2010 22:19  
chatka skrzatka w Warszawie- nie polecam
Mimo że to prywatne przedszkole nie ma zadnych spotkań rodziców..Właścicielki przedszkola - ślepo nastawione na zysk.Mimo najwyższej ceny na rynku w umowie zawarta możliwość podwyżki, o czym nie informuje się szczególnie - skwapliwie z tego korzystają. Brak jakiejkolwiek chęci porozumienia gdy zaczyna się mieć uwagi. Zdanie rodziców nie jest brane przez nie pod uwagę - wszystko jest narzucane. Jak ktoś się nie zgadza to fora ze dwora. Dobro dzieci jest na szarym końcu. (Przy wypowiadaniu współpracy ryzykujemy ze przez miesiąc nasze dzieci traktowane będą tak źle, żeby zmusić nas do natychmiastowego zabrania z przedszkola).

wyślij odpowiedź

Autor: basia koletfra 14.09.2013 11:31  
MAMA I TATA
DOLINA TĘCZY SAMORZĄDOWE 145 KRAKÓW PORONIŃSKA NIE POLECAM NIBY OK ALE KILKA RAZY PRZYŁAPAŁAM PANIE NA NIE WŁAŚCIWYM ZACHOWANIU ALE NIESTETY NIE STAC MNIE NA PRYWATNE SZKODA JAK PANIE NIE SA W STANIE ZAPANOWAĆ NAD DZIEĆMI I JE TO MECZY NIECH ZMIENIA PRACE NA ICH MIEJSCE ZNAJDZIE SIE MOZE KTOS LEPSZY ;-(
wyślij odpowiedź

Autor: mama 12.01.2014 17:39  
Odp:przedszkole prywatne nr 3 w Krakowie oś. Piastów
Prosze o kontakt,moj syn stal sie agresywny podobno,tak twierdza panie...i uzywa epitetow wobec innych dzieci.Tyle,ze w domu nikt go tego nie nauczyl.gry komputerowe tez ma wybierane przeze mnie.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###      #     #####   ####### 
  #   #    ##    #     #  #    #  
 #     #  # #          #      #   
 #     #    #     #####      #    
 #     #    #          #    #     
  #   #     #    #     #    #