MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Godziny pracy przedszkola
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ewa Podbielska 13.05.2017 15:56  
Godziny pracy przedszkola
Witam!
Przedszkole publiczne do którego moje dziecko będzie chodziło od września jest czynne od 6:45 do 15:45. Czy to jest zgodne z ustawą? Jak wiadomo większość zakładów pracy jest czynne do 16:00 lub 17:00.Mimo tego że dziecko zakwalifikowało się do przedszkola to i tak będę musiała zatrudnić opiekunkę... Czy to normalne, czy można gdzieś interweniować w tej sprawie? Czy jest jakaś instytucja ponad samorządem do której można zgłosić problem?
pozdrawiam
wyślij odpowiedź

Autor: gOśka 13.05.2017 16:58  
Odp:Godziny pracy przedszkola
Rozumiem, że państwowe i mała wioska. Ja jak mieszkałam na wsi to też miałam problem, a dziś już to przedszkole do 16:30 czynne. Bez sensu, to już lepiej zostawić z opiekunką.
:
wyślij odpowiedź

Autor: Ewa Podbielska 14.05.2017 15:33  
Odp:Odp:Godziny pracy przedszkola
Małe miasto... No tak muszę poszukać odpowiedniej instytucji by zainteresowała się tematem...
Ewidentnie ktoś nie myśli...
wyślij odpowiedź

Autor: Olka 25.09.2017 15:13  
godziny pracy przedszkola
U nas przedszkole od 7.30 do 14.30 pani przychodzi tak 7.35 , jakby nie było stażystki to o godz. 7.30 nie było by nikogo. O 14.20 pani stażystka już leci z mopem. oczywiście dodatkowe godziny płatne od 7.30 do 8.30 i od 13.30 do 14.30 są mało uczęszczane przez dzieci bo pani niechętnie to ogłosiła po to by dzieci w grupie było w tym czasie mniej. Uwaga najlepsze: zebrania rodziców godz. 14.30 .I co ja mam powiedzieć ?
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####   ####### 
 #     #  #    #   #     #  #    #  
       #  #    #   #            #   
  #####   #    #   ######      #    
       #  #######  #     #    #     
 #     #       #   #     #    #