MAŁE DZIECKO
 
RADY I PORADY
 
PRZEDSZKOLE
 
KĄCIK NAUCZYCIELSKI
 
     
O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Bardzo prosze o porade bo nie wiem co robić
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Tomasz 04.02.2017 15:11  
Bardzo prosze o porade bo nie wiem co robić
Witam.
Jestem Ojcem prawie 5 latka , od wrzesnia chodzi do Niepublicznej Ochronki Sióstr Służebniczek .Dyrektorką jest około 70 letnia była katechetka która nigdy nie była dyrektorka i to jest jej debiut , Przedszkole też działa dopiero pierwszy rok i kadra jest nowa i młoda.

Sprawa dotyczy składek dodatkowych dla rady rodziców były już dwie składki po 20 zł ( wrzesien i styczen) 2x20 zł x 25 dzieci = 1000zł . Po otrzymaniu kolejnego ponaglenia od skarbnika ze nie wpłaciłem postanowiłem do niej napisać ze nie wiem na co ida pieniadze ( bo nikt dokładnie nie mówił ) i ze zapłace tylko na imprezy zwiazane z dziecmi i dniem nauczycioela , swietami itp . Poprosiłem też o wglad do rachunków za poprzedni semestr bo chce wiedziec na co ida NASZE pieniadze . Zaczęło się piekło :) . Siostra dyrektorka zwołała zebranie gdzie publicznie przy wszystkich stwierdziłą ze moje zachowanie jest zenujace i ze nie mam prawa nikogo rozliczac z pieniedzy , ze jak mi nie pasuje to mozemy wypisac dziecko , ze to przedszkole prywatne i oni maja zwyczaje robic pełno imprez. Po drązeniu tematu skarbnik wysłała mi dokładna liste na co ida pieniadze .TO JEST WIADOMOSC OD NIEJ

dwie składki po 20 zł 2x20zł x 25dzieci = 1000zł

My składki przeznaczamy na Dzień Nauczyciela, urodziny Pani Kingi, Siostry Magdy, Siostry Dyrektor, ks. Proboszcza, mikołajki dla kadry i stroiki na Święta (w tym dla ks. Proboszcza) imieniny Siostry Dyrekotr - listopad oraz Pani Kingi - grudzień. i tyle. Z podkreśleniem, że nie dostali prezentów tylko drobne upominki - dosłownie.

Co sadzicie o tej sytuacji ?? Dyrektorka i kadra dały nam do zrozumienia ze dziecko bedzie miało przekichane bo grzecznie chciałem wyjasnic sprawe NASZYCH finansów i powiedziałem ze na urodziny i imieniny nie bede sie składał bo wole dac na potrzeby przedszkola a nie na takie imprezy .Ponadto przeciez dyrektorka nei ma prawa mieszac sie w fundusze dodatkowe .
wyślij odpowiedź


Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:
 
  #   #####  #    ####### 
 ##  #   # #  #  #  # 
 # #     # #  #    #  
  #   #####  #  #   #  
  #  #    #######  #   
  #  #       #   #   
 ##### #######    #   #   
Kod zabezp.:

     
 góra     powrót
© STEP   |   Design by 3xw.pl   |   Hosting Infocomp