MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Obce dzieci w przedszkolu.
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Ilona bazan 28.06.2016 09:36  
Obce dzieci w przedszkolu.
Czy na terenie przedszkola,a dokładnie w sali,mogą stale (tzn.codziennie) przebywać dzieci osób pracujących w przedszkolu?To dość dziwna dla mnie sytuacja,gdyż jada z nimi również obiady? Może ktoś wie?
wyślij odpowiedź

Autor: renia 28.06.2016 22:49  
Odp:Obce dzieci w przedszkolu.
A może te dzieci po prostu uczęszczają do tego przedszkola? To nic nadzwyczajnego, pracownicy przedszkola też mają dzieci i te dzieci maja prawo przebywać w placówkach edukacyjnych. Proponuję się dowiedzieć, jak naprawdę to wygląda.
wyślij odpowiedź

Autor: Ilona Bazan 04.07.2016 00:36  
Obce dzieci w przedszkolu
Są to dzieci Pani woźnej,są starze i przychodzą po zajęciach lekcyjnych,aby uniknąć przebywania w świetlicy szkolnej.Nie mają dobrego wpływu na młodsze dzieci,a dodatkowo przynoszą różne choroby(ostatnio jelitówka i gorączka bostońska).Zastanawiam się,czy to normalna sytuacja?Chore,obce dziecko pomiędzy przedszkolakami?Jak córka miała katar,bo zaczęła pylić trawa,to musiałam przedstawić stosowne zaświadczenie,że to alergia.Zastanawiam się,czy takie dziecko ma prawo przebywać na terenie placówki?
wyślij odpowiedź

Autor: tomcug 04.07.2016 08:25  
Odp:Obce dzieci w przedszkolu
Przedszkole jest placówka przeznaczoną dla dzieci w wieku przedszkolnym. Opisana sytuacja nie powinna w ogóle mieć miejsca. Dzieci szkolne powinny przebywać na świetlicy, jeśli rodzice pracują. Nie sądzę, by dyrekcja nie wiedziała, że te dzieci są w przedszkolnej grupie. Ale tak być nie powinno.
wyślij odpowiedź

Autor: IlonaBazan 05.07.2016 10:52  
Odp:Odp:Obce dzieci w przedszkolu
Tyle to i ja wiem.Tylko nie wiem,co z tym zrobić?
wyślij odpowiedź

Autor: tomcug 05.07.2016 15:00  
Odp:Odp:Odp:Obce dzieci w przedszkolu
Jesteś rodzicem? Jeśli tak to porozmawiaj na spokojnie z dyrektorką przedszkola. Bo innego wyjścia nie widzę.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####    #####  
 #     #  #    #   #     #  #     # 
       #  #    #   #        #     # 
  #####   #    #   ######    ###### 
 #        #######  #     #        # 
 #             #   #     #  #     #