MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > Czy nauvzyciel powinien zapraszac ucznia do swojego domu?
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Mona 04.02.2016 13:51  
Czy nauvzyciel powinien zapraszac ucznia do swojego domu?
Pytanie jak w temacie. Ostatnio przez przypadek uslyszalam jak jedna z mam z naszej grupy umawiala sie z pania na wizyte u niej w domu gdyz dziecko naszej pani przedszkolanki zakolegowalo sie z dzieckiem tej mamusi. Wczesniej sie nie znaly,"zaprzyjaznily" sie teraz w przedszkolu. Jedt miedzy nimi dosyc spora roznica wieku. O ile nie przeszkadzaloby mi to,ze one sie widuja prywatnie choc nie wiem czy jest to zgodne z etyka, bo w sumie one tez sie z tym kryja, aby nikt sie nie dowiedzial, nie wiedza nawet, ze ja slyszalam ich rozmowe, o tyle przeszkadza mi to, ze to dziecko jest ewidentnie inaczej traktowane niz pozostale dzieci. Od razu widac,ze jest to ulubieniec Pani, jak rodzice rozmawiaja z Pania na temat tego,ze on dokucza innym dzieciom to Pani nic sobie z tego nie robi. Jak myslicie co robic w takiej sytuacji? Wiadomo jacy sa nauczyciele, zwrocisz im uwage to ucierpi na tym dziecko.
wyślij odpowiedź

Ten wątek nie ma jeszcze opinii.

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

###     #####   #######   #####  
  #   #   #     #  #    #   #     # 
 #     #        #      #    #     # 
 #     #   #####      #      ###### 
 #     #  #          #            #