MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > OTWIERANIE OKIEN NA LEŻAKOWANIU
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Rodzic 04.01.2016 15:14  
OTWIERANIE OKIEN NA LEŻAKOWANIU
Czy w przedszkolu, do którego uczęszcza twoje dziecko otwierane są okna w okresie zimowy?

Ja sprawdziłam otwierają, ale nic sobie z tego nie robią.
Problem polega na otwieraniu okien na leżakowaniu.

Czy często choruje twoje dziecko?
Mój syn chorował na zapalenie gardła, oskrzeli, krtani, niekończący się zielony katar?.

Napisz i podziel się swoimi spostrzeżeniami.
wyślij odpowiedź

Autor: mama 14.01.2016 18:50  
Odp
Przeciez okna trzeba otwierac to normalne. W smrodzie maja siedziec?Ja spie caly rok przy lekko otwartym oknie.Popieram nauczycielki dobrze robia
wyślij odpowiedź

Autor: Mama 14.01.2016 18:55  
Odp:Odp
Masz rację mamo, ale ja wietrzę krótko. Po kilka, kilkanaście minut i nigdy jak dziecko śpi. No i w sezonie grzewczym oszczędzam, czyli otwieram okno na całą szerokość na 5-10minut. Nie robiłam tego nigdy, gdy dzieci spały. Przedszkolanki powinny być w państwowych placówkach obciążane kosztami ogrzewania, skoro im coś śmierdzi. Ja ie sądzę, że dzieci śmierdzą, owszem trzeba mądrze wietrzyć. To dorośli ludzie mogą się pocić mocniej i mieć specyficzny zapach a nie 4latek.
wyślij odpowiedź

Autor: Nike 08.02.2016 22:30  
U nas na odwrot
Przy zapaleniu krtani i oskrzeli jest wlasnie wskazane chlodne powietrze i zakrecone kaloryfery. Przy skurczu krtani otwiera soe wlasbie okno na osciez i siedzi sie z dzieckiem przy oknie do przyjazdu karetki. U nas w przedszkolu jest odwrotny problem, bo w ogole nie jest wietrzone, dzieciaki siedza w zaduchu. Kiedys zqfocilam pani na to uwage to powiedziala lepiej tak niz w przeciagu.
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#     #####   #######   #####  
  ##    #     #  #    #   #     # 
 # #          #      #    #     # 
   #     #####      #      #####  
   #          #    #      #     # 
   #    #     #    #      #     #