MAŁE DZIECKO

RADY I PORADY

PRZEDSZKOLE

KĄCIK NAUCZYCIELSKI

O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK

Forum > O PRACY PRZEDSZKOLI I NAUCZYCIELEK > czy dyrektor może wyrzucić rodzica, bo ten został na chwilę z płaczącym dzieckiem
rozpocznij nowy wątek   |  lista wątków  |   lista kategorii  

Autor: Justa1381 09.09.2015 17:13  
czy dyrektor może wyrzucić rodzica, bo ten został na chwilę z płaczącym dzieckiem
Witam, nadmienię, że oprócz bycia mamą 4 latka jestem także nauczycielką w tej samej szkole i w związku z tym mam kłopoty. Otóż synek zaczął właśnie chodzić do przedszkola i zawsze rano płacze jak większość dzieci, kiedy mam go zostawić, więc nie mając w tym dniu zajęć od rana pobyłam dosłowanie 15minut w klasie i to zobaczyła dyrektorka i kazała mi wyjść natychmiast z sali, zaznaczam, że była bardzo nieprzyjemna i nie zachowywała zasad kulturalnego zachowania. Pytanie: czymiała prawo, jako mój przełożony tak mnie potraktować, ale oprócz tego, że jest "nade mną" ja jestem także i przede wszystkim rodzicem. Proszę o radę, ponieważ jutro wezwała mnie znów na "dywanik".
wyślij odpowiedź

Autor: J.S 21.10.2015 07:46  
Odp:czy dyrektor może wyrzucić rodzica, bo ten został na chwilę z płaczącym dzieckiem
W przedszkolach niepublicznych taka sytuacja się nie zdarza
wyślij odpowiedź

Autor: julita165 22.10.2015 13:18  
Nie mieści mi się w głowie
Własnie z powodu takiego podejścia do sprawy zrezygnowałam z przedszkola państwowego. Współczuję, bo rozumiem że skoro ta pani jest takze przełożoną to mozna mieć opory żeby wygarnąć co się myśli o takim zachowaniu. A należałoby jej się żeby aż w piety poszło
wyślij odpowiedź

Dodaj swoją opinię
Tytuł:
Komentarz:
Imię, nazwisko:
Adres email:

#####   #         #####    #####  
 #     #  #    #   #     #  #     # 
       #  #    #   #        #     # 
  #####   #    #   ######    #####  
 #        #######  #     #  #     # 
 #             #   #     #  #     #